تاکید سازمان شهرداری‌ها بر رعایت کیفیت در بازسازی اتوبوس‌ها

به گزارش خبرگزاری مهر ،مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در نامه ای به مدیران عامل اتوبوسرانی های پنج مرکز بازسازی مرحله نخست اجرای طرح بازسازی ۱۵۰۰ دستگاه اتوبوس درونشهری در سال ۹۵ بر رعایت کیفیت و تهیه لوازم مرغوب و اصلی تاکید  کرد.

در نامه امیر جعفرپور به مدیران عامل شرکت‌های واحد اتوبوسرانی تهران و اصفهان و مدیران عامل سازمان های اتوبوسرانی اهواز، قزوین و مشهد آمده است: «باعنایت به تفاهم‌نامه فیمابین جهت بازسازی ناوگان اتوبوسرانی شهری کشور در طرح فوق کیفیت اقدامات انجام شده برای مدیرطرح (سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور) بسیار مهم بوده و عدم رعایت آن به هر دلیلی قابل قبول نیست.»

در ادامه این نامه آمده است: «مراکز بازسازی باید در تهیه لوازم مورد نیاز دقت کافی را داشته باشند و صرفاً از لوازم مرغوب و اصلی استفاده کنند.»

همچنین خطاب به مدیران عامل اتوبوسرانی های پنج مرکز بازسازی تاکید شده است:« کیفیت تعمیرات انجام شده در تمامی بخش‌های بازسازی مهم است و پرداخت مرحله‌ای اعتبارات منوط به تأیید کیفی اقدامات صورت گرفته از سوی کمیته فنی است.»

در این نامه آمده است: «با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته جهت تحویل دوره‌ای ناوگان، لازم است مراکز مطابق با برنامه‌ زمان‌بندی مندرج در تفاهم‌نامه نسبت به تحویل اتوبو‌سهای بازسازی شده اقدام نمایند.»

شایان ذکر است در مرحله نخست اجرای طرح بازسازی ۱۵۰۰ دستگاه اتوبوس درونشهری که در سال ۹۵ اجرا می شود، ۴۵۰ دستگاه اتوبوس در پنج مرکز بازسازی می شوند و تا مهر ماه تحویل شهرداری های مربوطه، به غیر از کلانشهرها، می شوند.

در حال حاضر ۱۰۰ دستگاه اتوبوس در مرکز بازسازی اصفهان، ۱۰۰ دستگاه در اهواز، ۵۰ دستگاه در تهران، ۱۳۰ دستگاه در مشهد و ۷۰ دستگاه در قزوین در حال بازسازی است.

 

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تاکید سازمان شهرداری‌ها بر رعایت کیفیت در بازسازی اتوبوس‌ها» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات