دشمن به دنبال چالش‌های حقوق بشری در ایران است

به گزارش خبرنگار مهر، احمد فاضلیان در نشست خبری هیئت ستاد حقوق بشر که عصر چهارشنبه در محل سالن جلسات دادگستری استان البرز برگزار شد، به حضور هیئت اعزامی از دبیرخانه ستاد حقوق بشر به ریاست معاون امور بین الملل این ستاد در استان البرز اشاره کرد و گفت: جلسات متعددی با حضور اعضای این ستاد برگزار شده است.

فتضلیان با اشاره به اینکه در این جلسات همه دستگاه های حاکمیتی، انتظامی و امنیتی استان حضور داشتند، افزود: خوشبختانه در این جلسه مطالب ارزشمندی مطرح و تاکید فراوانی به منظور احترام به حقوق بشر و شهروندی شد.

رئیس کل دادگستری استان البرز خاطرنشان کرد: به سبب تهدیدات، چالش و خصومت هایی در این عرصه، بنا است با اقدامات تاثیرگذار دشمنان را خلع سلاح کنیم چرا که در جهان امروز دشمنان درصدد هستند از طریق مباحث مطرح در حوزه حقوق بشر ما را به چالش بکشانند.

بررسی شرایط مددجویان زندان رجایی شهر

وی با اشاره به اینکه باید آمادگی لازم به منظور ایستادگی در برابر تهدیدات و توطئه ها را به دست آوریم، تصریح کرد: تلاش ستاد حقوق بشر به منظور روشنگری و افشای دست های پشت پرده قابل تقدیر است.

فاضلیان با تاکید بر اینکه در این زمینه پیشرفت های خوبی داشتیم و بسیاری از کشورها واقعیت را پذیرفته اند، گفت: امید است با همدلی و همزبانی زمینه هر سوء استفاده را از بین ببریم.

رئیس کل دادگستری استان البرز در پایان بیان کرد: صبح امروز بازدیدی از زندان رجایی شهر کرج داشتیم که شرایط مددجویان مورد بررسی قرار گرفت.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دشمن به دنبال چالش‌های حقوق بشری در ایران است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات