کشت گل محمدی در چهارمحال و بختیاری توسعه داده می شود

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم سلیمانی دشتکی ظهر چهارشنبه در دیدار با معاون باغبانی وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه کشت گل محمدی در چهارمحال و بختیاری توسعه داده می شود، اظهار داشت: چهارمحال و بختیاری می تواند به یکی از قطب های تولید گل محمدی کشور تبدیل شود.

وی اظهار داشت: چهارمحال و بختیاری ظرفیت های بسیاری در حوزه کشاورزی دارد که باید از این ظرفیت ها در مسیر توسعه استان و ایجاد اشتغال استفاده کرد.

استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: هم اکنون این استان در برخی از تولیدات حوزه کشاورزی از جمله شیلات، بادام و ... در سطح کشور برتر است.

توسعه کشت گیاهان دارویی از برنامه های ششم توسعه در چهارمحال و بختیاری است

وی تاکید کرد: توسعه کشت گیاهان دارویی از جمله گل محمدی از برنامه های ششم توسعه در  این استان است که هم اکنون در تلاش هستیم که این امر محقق شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: هم اکنون بسیاری از اراضی چهارمحال و بختیاری شیب دار است که می توان در مسیر توسعه باغات دیم و کشت گیاهان دارویی دیم قرار بگیرد.

وی ادامه داد: توسعه بخش کشاورزی می تواند زمینه را برای توسعه دیگر بخش های استان از جمله صنایع تبدیلی، گردشگری و... فراهم کند.

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه ایجاد اشتغال در سطح استان چهارمحال و بختیاری از اهداف اصلی سالجاری در این استان است، تاکید کرد: توسعه بخش کشاورزی می تواند اشتغال قابل توجهی در سطح استان ایجاد کند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کشت گل محمدی در چهارمحال و بختیاری توسعه داده می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات