فلوجه بزودی و با کمترین تلفات آزاد خواهد شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه السومریه، حیدر العبادی نخست وزیر عراق در جریان بازدید از اتاق عملیات آزاد سازی فلوجه گفت: پیروزی های نیروهای عراقی و آزاد سازی شهرها و وارد کردن شکست های متوالی به داعش، دنیا را به تعجب واداشته است.

وی افزود: نیروها مطابق اهداف و طرح های از پیش تعیین شده حرکت می کنند.باید نهایت تلاش و دقت برای حمایت از غیرنظامیان به عمل آید و فرزندان این ملت از جنایات داعش رها شوند.

العبادی به نیروهای شرکت کننده در عملیات فلوجه شامل ارتش، پلیس، و مبارزه با تروریسم و نیروی هوایی و مردمی و عشایری به خاطر موفقیت آمیز بودن مراحل اول و دوم عملیات تبریک گفت و بیان کرد: آنها متحد عمل کردند و وحدت میان عراقی ها را در دفاع از وطن و سرزمین شان نشان دادند.

نخست وزیر عراق تاکید کرد: هدف ما آزاد سازی انسان و تحقق پیروزی و آزاد سازی اراضی با کمترین تلفات است فلوجه به زودی و با حداقل تلفات آزاد خواهد شد.رزمندگان باید با قدرت اهداف از پیش تعیین شده را برای آزاد سازی فلوجه عملی کنند.

شایان ذکر است که نیروهای عراقی از ۱۰ روز قبل عملیاتی را برای آزاد سازی فلوجه در استان الانبار در غرب عراق آغاز کرده اند و تاکنون موفقیت های خوبی داشته اند.

[ منبع این خبر سایت مهر-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فلوجه بزودی و با کمترین تلفات آزاد خواهد شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات