تأیید انتخابات تبریز با یک تغییر/ یک اصولگرا جانشین‌یک‌اصولگرای‌دیگربه گزارش جهان، سیامک ره‌پیک سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به جلسه امروز شورای نگهبان که به بررسی نتایح انتخابات در دو حوزه انتخابیه «اهر و هریس» و « تبریز، اسکو، آذرشهر» اختصاص داشت، گفت: در این جلسه گزارش‌های هیئت نظارت و بازرسان شورای نگهبان مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت به دلیل اختلافی که در شمارش آراء به وجود آمده بود نتایج انتخابات در حوزه انتخابیه تبریز تغییر کرد.

وی افزود: بعد از بازشماری آراء در حوزه انتخابیه «تبریز، اسکو، آذرشهر» نفر چهارم با نفر پنجم تغییر کرد.

سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات ادامه داد: صحت انتخابات در حوزه انتخابیه « تبریز، اسکو، آذرشهر» تأیید شد و هیچ صندوقی هم ابطال نشد و تنها به دلیل بازشماری نتایج تغییر کرد.

ره‌پیک درباره بررسی نتایج انتخابات در حوزه انتخابیه «اهر و هریس»، گفت: در این حوزه انتخابیه تیم بازرسی گزارش‌هایی را در جلسه شورای نگهبان ارائه داد و آنها هم با مستندات تأیید کردند که دخالت‌هایی در انتخابات این حوزه انتخابیه صورت گرفته که در روند انتخابات تأثیرگذار بوده و شورای نگهبان نیز نتایج انتخابات در این حوزه انتخابیه را تأیید نکرد.

انتخاب نماینده مردم «اهر و هریس» در مجلس دهم همزمان با انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم و در سال آینده تعین تکلیف می‌شود.

[ منبع این خبر سایت جهان نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تأیید انتخابات تبریز با یک تغییر/ یک اصولگرا جانشین‌یک‌اصولگرای‌دیگر» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات