قطع برق بیمارستان امام رضا(ع) تکذیب شدبه گزارش جهان به نقل از مهر، علی سعیدی مدیر عامل شرکت توزیع برق شهرستان مشهد تکذیبیه ای را در خصوص قطع برق مراکز درمانی و درمانگاههای بیمارستان امام رضا (ع) به دلیل بدهی به شرکت توزیع برق مشهد منتشر کرد.
 
در این تکذیبیه آمده است: بدین وسیله خبر منتشر شده در برخی سایت ها و رسانه ها مبنی بر قطع برق مراکز درمانی و درمانگاه های بیمارستان امام رضا (ع) به دلیل بدهی به شرکت توزیع برق مشهد تکذیب می شود . این شرکت ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کادر پزشکی آن بیمارستان به اطلاع می رساند که هیچگاه برق هیچ مرکز خدماتی بویژه مراکز درمانی را در هیچ شرایطی قطع نمی کند ولی توجه مدیران محترم آن مرکز را به پرداخت به موقع هزینه های برق مصرفی جلب می نماید.
 
در ادامه تکذیبیه یادآوری شده است: بیمارستان امام رضا (ع) دارای ۵ انشعاب برق با مجموع قدرت ۳۱۷۵KW است که آنچه اتفاق افتاده این است که پس از چندین مکاتبه برای پرداخت بدهی یک میلیارد ریالی و عدم تسویه حساب بهای برق مصرفی انشعاب، قسمت کوچک و غیر حساس (اداری) به قدرت حدود ۷۰KW را به مدت نیم ساعت قطع نموده و این موضوع هیچ ارتباطی به مجموعه بیمارستانی و درمانگاهی آن بیمارستان نداشته است.
 
شرکت توزیع برق تأکید کرده است: بیمارستان ها و سایر مراکز حساس باید از نظر فنی آن چنان اداره شوند که حتی در شرایط بحرانی هم دچار قطع برق نشده و مولدهای اضطراری آن باید به موقع وارد مدار شوند، در غیر این صورت آن بیمارستان از نظر فنی به شکل استاندارد  اداره نمی شود و بایستی مسوولان بیمارستان در نحوه اداره آن تجدید نظر جدی کنند.

[ منبع این خبر سایت جهان نیوز اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «قطع برق بیمارستان امام رضا(ع) تکذیب شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات