تخصيص ٣٠ ميليارد بودجه برای تأمين تجهيزات مدارس محروم

مرتضی رييسی رييس نوسازی و تجهيز مدارس كشور در گفت و گو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان ،اظهار داشت: اگر تخصيصی مناسب از محل اعتبارات مصوب سال ٩٥ به ما داده شود مدارس قبل از مهر ماه آماده می شوند،حال اميدواريم كه بتوانيم امسال دو هزار پروژه را مشروط به تخصيص اعتبار تحويل دهيم.
رييس سازمان نوسازی و تجهيز مدارس كشور در ادامه بيان كرد:اميد است كه حداقل ٥٠ هزار كلاس را استاندارد سازی كنيم همچنين دولت رديف اعتباری خاصی برای تعادل بخشی فضای آموزشی مخصوصا در استان سيستان و بلوچستان در نظر گرفته است كه به شكل مشخص ١٧٠ ميليارد تومان مازاد بر اعتبارات ساليانه ای كه سهم استان است به اين منظور در نظر گرفته شده است.
وي تصريح كرد:٣٠ ميليارد تومان برای تامين تجهيزات مدارس محروم كشور در نظر گرفته شده و ما اين هدف را در نظر داريم كه سمت و سوی اعتبارات عمرانی آموزش و پرورش را در جهت برخوردار نمودن مناطق محروم انجام می دهيم.
انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تخصيص ٣٠ ميليارد بودجه برای تأمين تجهيزات مدارس محروم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات