مدیرعامل خبرگزاری مغرب از موسسه مطبوعاتی اطلاعات بازدید کرد

به گزارش ایرنا، مدیر عامل خبرگزاری مغرب که به دعوت محمد خدادی مدیر عامل ایرنا در تهران به سر می برد، با حضور در موسسه مطبوعاتی اطلاعات به عنوان یکی از باسابقه ترین مراکز رسانه ای کشورمان از نزدیک با فعالیت این موسسه آشنا شد.
وی روز گذشته نیز با محمد خدادی مدیر عامل ایرنا در محل خبرگزاری جمهوری اسلامی دیدار و با وی در مورد روابط دوجانبه در حوزه رسانه گفت و گو کرد.
الادریسی در این دیدار گفت: ما به عنوان نماینده رسانه های مغرب از کشوری به ایران آمده ایم که درهایش به روی دیگر کشورها و ملت ها باز است و اصول حکومت داری خود را بر اساس دین مبین اسلام که ماهیتی اعتدالگرا دارد، بنا نهاده است.
وی با اشاره به این که در مغرب گفت و گوی تمدن ها و تعامل خوب با همه ادیان بنا گذاشته است، تاکید کرد: دروازه های کشور مغرب نیز به روی همه باز است و از آن جا که خود دارای تمدن غنی اسلامی است از تمدن ایران اسلامی نیز استقبال می کند.
مدیر عامل خبرگزاری مغرب با بیان این که دو کشور مغرب و ایران از ظرفیت های بالایی برخوردار هستند، تصریح کرد: لازم است از این توانمندی ها به بهترین شکل ممکن برای ساختن آینده و تعاملات آتی بهره جست.
وی همچنین تاکید کرد که با استفاده شجاعانه و خلاقانه از ظرفیت ها و گزینه های مطرح مغرب و ایران می توان روابط فی مابین را در سطحی گسترش داد که با تمدن های ریشه دار و عمیق دو کشور متناسب باشد.
وی ابراز امیدواری کرد که بتواند تصویر درستی که از ایران و جامعه ایرانی به دست آورده را به دیگران منتقل کند.
الادریسی همچنین تاکید کرد که به رغم دوری جغرافیایی مغرب از ایران، رباط با تهران احساس قرابت و نزدیکی می کند و همین 'نزدیکی دور' می تواند نقشی مهم و موثر در مناسبات ایفا کند.
خاورم**1144

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدیرعامل خبرگزاری مغرب از موسسه مطبوعاتی اطلاعات بازدید کرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات