رقابت‌های وزنه برداری جام فجر/ مدال طلا یک ضرب سهراب مرادی با انجام یک حرکت


سهراب مرادی تنها با یک حرکت مدال طلای یک ضرب دسته 94 کیلوگرم را در مسابقات وزنه برداری جام فجر به دست آورد. علی هاشمی هم نقره گرفت.
به گزارش ایسنا، در دومین روز از مسابقات وزنه برداری جام فجر در ابتدا رقابت وزنه برداران دسته 94 کیلوگرم برگزار شد.


سهراب مرادی پس از سه سال دوری از وزنه برداری در نخستین رقابت رسمی خود بر روی تخته مسابقات حاضر شد. او در حرکت یک ضرب رکورد 180 کیلوگرم را ثبت کرد و به مدال طلا رسید.


علی هاشمی دیگر نماینده ایران نیز با رکورد 173 کیلوگرم مدال نقره را به دست آورد.در این وزن هشت وزنه بردار به رقابت پرداختند.
حرکت یک ضرب
سهراب مرادی به عنوان آخرین وزنه بردار بر روی تخته آمد. ابتدا پشت وزنه 180 کیلوگرم قرار گرفت که آن را مهار کرد. سپس از انجام دو حرکت بعدی انصراف داد. او با یک حرکت مدال طلا یک ضرب را به دست آورد.
علی هاشمی در نخستین حرکت یک ضرب خود پشت وزنه 170 کیلوگرم قرار گرفت که آن را مهار کرد.
انوشیروانی برای دومین حرکت شاگردش وزنه 173 کیلوگرم را انتخاب کرد. این وزنه یک کیلوگرم از رکورد هاشمی در مسابقات قهرمانی آسیا 2016 کمتر بود، او نیز موفق به مهار این وزنه شد.
او در سومین حرکت باید 177 کیلوگرم را بالای سر می برد که ناموفق بود و با همان رکورد 173 کیلوگرم مدال نقره گرفت.
سیمن لیندر از قزاقستان نیز با 170 کیلوگرم مدال برنز گرفت.
انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رقابت‌های وزنه برداری جام فجر/ مدال طلا یک ضرب سهراب مرادی با انجام یک حرکت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات