نگاه بخشی به راه امام و نظام اسلامی، ظلم است/ تا وقتی در مسیر امام خمینی(ره) باشیم پیروزی‌مان قطعی است

شهردار تهران گفت: تا زمانی که در مسیر امام(ره) که مسیر سنت های الهی نیز است، حرکت کنیم، پیروزی برای ملت ما و همه مسلمانان در مقابل مستکبران قطعی خواهد بود. قالیباف: امام خمینی(ره) نمادی از ظلم ستیزی و دین گرایی بودند

سرویس اجتماعی فردا: محمدباقر قالیباف ظهر امروز طی سخنانی در مراسم تجدید میثاق کارکنان شهرداری تهران با آرمان های حضرت امام خمینی (ره) ابراز داشت: خداوند بزرگ را شاکریم که در بیست و هفتمین سالگرد رحلت حضرت امام (ره) توفیق تجدید بیعت با امام راحل و شهدا را در کنار مزار این مرد الهی پیدا کردیم. به روح پرفتوح حضرت امام (ره)، فرزندان و همسر ایشان و تمامی شهدا ، خصوصا شهدای مدافعین حرم درود می فرستیم. همچنین در آستانه ضیافت الهی از خداوند می خواهیم که به همه مجروحان و جانبازان شفاعت کامل عطا کند .

وی افزود: حضرت امام (ره) تنها یک شخص نبودند بلکه ایشان برآیند آرمان ها و خواسته های تاریخی مسلمانان ، نمادی از استقلال خواهی ، آزادی طلبی ، مردم سالاری و ظلم ستیزی و در راس تمام اینها نمادی از دین گرایی در این مقطع از تاریخ بودند .

شهردار تهران خاطرنشان کرد: امام براساس این نظریه حرکت خود را بر دوستون جمهوریت و اسلامیت استوار کرده و جمهوری اسلامی را پایه گذاری کرده است. نباید فراموش کنیم که نظام مقدس جمهوری اسلامی یک منظومه است و نگاه غیرمنظومه ای و بخشی به نظام جمهوری اسلامی و آرمان های امام راحل، ظلم به امام(ره) خواهد بود.

قالیباف تصریح کرد: امام خمینی(ره) در طول حیاتشان خود را ملزم می دانستند که به تمامی لوازم و شرایط این منظومه توجه داشته باشند. همچنان که در مرکز این منظومه ولایت فقیه وجود دارد و همه ما حول این اصل حرکت می کنیم .

وی یادآور شد: پیروان واقعی امام کسانی هستند که در همین مسیر به همراه الزامات و ملزومات نگاه منظومه ای به جمهوری اسلامی براساس دو رکن اسلامیت و جمهوریت توجه کنند.

شهردار تهران در بخش دیگری از سخنان خود ابراز داشت: ما امروز میراث دار امام(ره) و شهدا هستیم و با روح امام(ره) و شهدا بیعت می کنیم . همچنین بر این مسیر که راه عزت اسلام و مسلمانان، تداوم مبارزه با ظالمان و دفاع از مظلوم است، حرکت خواهیم کرد و در این شرایط سخت امروز منطقه به صورت مصمم تحت رهبری مقام معظم رهبری پیش خواهیم رفت .

وی درپایان گفت: تا زمانی که در مسیر امام(ره) که مسیر سنت های الهی نیز هست حرکت کنیم، پیروزی برای ملت ما و همه مسلمانان در مقابل مستکبران قطعی خواهد بود.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نگاه بخشی به راه امام و نظام اسلامی، ظلم است/ تا وقتی در مسیر امام خمینی(ره) باشیم پیروزی‌مان قطعی است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات