اتمام سفر استانی رئیس قوه قضاییه با ۵ مصوبه

سفر استانی رئیس قوه قضاییه به استان تهران و بازدید از سازمان‌های تابعه دستگاه قضایی عصر امروز با ۵ مصوبه به پایان رسید. خبرگزاری فارس: ظهر امروز پس از ارائه گزارش های مبسوط مربوط به سفر استانی رئیس قوه قضاییه به تهران و بحث و بررسی درباره موارد متعددی از آن که قریب به چهار ساعت به طول انجامید موارد زیر به تصویب رسید:

1-اختصاص اعتبار لازم به منظور تجهیز، نوسازی و بازسازی ساختمان های فرسوده محاکم و واحدهای قضایی و سازمان های قضایی تابعه در تهران و شهرستان های استان.

2-اختصاص بودجه و اعتبار لازم به منظور خرید امکانات و تجهیزات لازم از جمله تجهیزات تخصصی مربوط به پزشکی قانونی و سازمان زندانها

3-ایجاد 2 تا 3 مرکز فرهنگی – رفاهی بمنظور استفاده خانواده های قضات و کارکنان دادگستری استان تهران

4-جذب حدود 300 قاضی جدید و تعداد مورد نیاز کارمندان جدید

5-برگزاری جلسه مشترک با وزارت بهداشت بمنظور بررسی مشکلات بهداشتی و درمانی زندانهای استان تهران.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اتمام سفر استانی رئیس قوه قضاییه با ۵ مصوبه» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات