عضو پارلمان لبنان:پیروزی های ما به برکت انقلاب امام خمینی(ره) است

به گزارش ایرنا، حسین الموسوی خاطرنشان کرد: قهرمانان مقاومت با فداکاری های خود امنیت و ثبات را به لبنان هدیه کرده و موجب عزت و سربلندی لبنان، جهان عرب، مسلمانان و همه آزادگان جهان هستند.
عضو فراکسیون حزب الله « وفاداری به مقاومت» در پارلمان لبنان که به مناسبت شانزدهمین سالروز عید مقاومت و آزادسازی جنوب لبنان از اشغال دشمن صهیونیستی در شهر بعلبک در شرق لبنان سخن می گفت، اظهارداشت که مقاومت همچنان در رویاروئی با صهیونیست ها و تکفیری های مزدور آنها در منطقه ای مملو از پیچیدگی ها و تناقض ها قرار دارد.
الموسوی خاطرنشان کرد: این رویاروئی در حالی است که برخی نظام های عربی تلاش می کنند، منافع اسرائیل را تامین کنند و با آن در یک سنگر برای مقابله با ایران اسلامی که چیزی بجز خیر برای لبنان و امت مظلوم ما نمی خواهد، قرار گرفته اند.
وی با بیان اینکه « همه محور مقاومت در مقابل سخت ترین امتحال قرار گرفته است»، تصریح کرد: دشمنان امت خواستار تغییر چهره منطقه و تبدیل تنش ها و مشکلات قومی و قبیله ای به بحران های گروهی و مذهبی هستند تا شاید محور خوبی ها و نور سقوط کند اما ناامید شده اند زیرا زمان شکست ها پایان یافته و زمان پیروزی های محور مقاومت فرا رسیده است.
رئیس فراکسیون نمایندگان بعلبک و هرمل در پارلمان لبنان گفت: بهترین گزینه برای ما تمرکز بر مقاومت و اسلوب و مشی آن است زیرا در کنار ارتش ملی و عقلای آزاد اندیش می تواند از همه لبنان و لبنانی ها حمایت و توطئه های صهیونیستی تکفیری را ساقط کند.
وی بر ضرورت بیداری ملت ها ، ادامه گفت وگوها و یکپارچه کردن تلاش ها در مقابل توطئه صهیونیستی تکفیری که درصدد است اسلام و انسانیت را ذبح و ارزش ها ، اراده ها ، منابع و حاکمیت ها را نابود کند، تاکید کرد.
الموسوی اظهارداشت: خطر در دروازه های لبنان کمین کرده و رویاروئی با آن تردید افکنی ها و خودخواهی ها و تناقض ها را تحمل نمی کند بلکه واجب است و مسئولیت همه است که از آزادی ها ، وحدت ، استقلال و موفقیت ها حفاظت و حمایت کنند.
خاورم ** 1324

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عضو پارلمان لبنان:پیروزی های ما به برکت انقلاب امام خمینی(ره) است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات