دستاورد نشست هیات امنای منطقه پنج دانشگاه های علوم پزشکی 15پشینهاد کاربردی بود

به گزارش خبرنگار ایرنا این پیشنهادها پیرامون، تعیین میزان افزایش کمک هزینه تحصیلی کارورزان، دستیاران و فلوشیپ ها، شیوه نامه بیمارستان های هیات امنایی، اصلاح در آیین نامه مالی و معاملاتی دانشگاه، آیین نامه نحوه برگزاری گردهمایی های بین المللی و مستندسازی اموال غیرمنقول است.
در این نشست ضمن رونمایی از سامانه پایش برنامه عملیاتی، دانشگاه های علوم پزشکی کلان منطقه پنج کشور، اعلام شد: این دانشگاه ها با همفکری و تبادل آرا، میزان دستیابی خود به برنامه عملیاتی را در کنار کارشناسان وزارت بهداشت، ارزیابی می کنند.
قائم مقام معاون برنامه ریزی، هماهنگی و امور حقوقی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حاشیه این نشست، بر لزوم پایش برنامه های عملیاتی تاکید و لزوم برنامه ریزی حرکت های اجرایی بر اساس نیازهای منطقه را گوشزد کرد.
حمید رضا صفی خانی، یکی از اهداف این نشست را آشنایی دانشگاه ها با شیوه نامه پایش برنامه عملیاتی بیان کرد و گفت: بر این اساس می توانیم به توافق رسیده و به ادبیاتی واحد، دست یابیم.
در نخستین نشست شورای هماهنگی کلان منطقه پنج دانشکده های علوم پزشکی کشور، استانداران استان های جنوبی، اعضای حقوقی و حقیقی هیات امنا، معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و جمعی از کارشناسان ستاد این وزارتخانه، روسای و اعضای هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، فسا، جهرم، لار و گراش و استان های هرمزگان، بوشهر و کهگیلویه و بویر احمد حضور دارند.
این نشست عصر امروز (چهارشنبه) پایان می یابد.
6113 /6118

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دستاورد نشست هیات امنای منطقه پنج دانشگاه های علوم پزشکی 15پشینهاد کاربردی بود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات