نظر سنجی جدید:کلینتون دوباره از ترامپ پیشی گرفته است

بر اساس نتایج نظر سنجی های ملی دانشگاه کینی پیاک که روز چهارشنبه منتشر شد هیلاری کلینتون با جلب 45 در صد رای حمایت از سوی مردم این کشور بار دیگر بر دونالد ترامپ که بر اساس همین نظر سنجی از 41 در صد حمایت آمریکایی ها برخوردار است پیشی گرفته است.
نکته برجسته در نتایج این نظر سنجی این که شکاف وفاصله چشمگیری میان زنان و مردان آمریکایی در حمایت ازدو نامزد پیشروی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به چشم می خورد ودر حالی که 51 در صد از زنان این کشور از هیلاری کلینتون حمایت می کنند فقط 35 در صد از آنان ترامپ را نامزد محبوب خود خود می دانند.
در همین حال 54 در صد از مردان آمریکایی ترامپ را نامزد مناسبی برای ورود به کاخ سفید دانسته اند و فقط 30 در صد از آنان به هیلاری کلینتون رای حمایت و اعتماد داده اند.
از سوی دیگر در حالی که ترامپ از 50 در صد حمایت سفیدپوستان آمریکایی برخوردار است حمایت این قشر از نامزد دموکرات ها به 33 در صد تنزل پیدا کرده است.
نتایج نظر سنجی این موسسه همچنین نشان می دهد که کلینتون از بالاترین سطح حمایت در میان سیاهپوستان آمریکایی برخوردار است و ترامپ درمقابل 93 درصد حمایت این قشر از کلینتون فقط مورد اعتماد 4 در صد از آنان قرار گرفته است.
بر همین اساس 65 درصد از لاتین تبارهای آمریکایی نیز از کلینتون و 18 درصد از آنان در دونالد ترامپ حمایت کرده اند.
اروپام-4-541**1856

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نظر سنجی جدید:کلینتون دوباره از ترامپ پیشی گرفته است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات