ایوبی: دو بار «فروشنده» را دیده‌ام

حجت الله ایوبی با اشاره به اینکه سیاه‌نمایی نامیدن فیلم‌های فرهادی کم لطفی دیگران به اوست،گفت:اگر به عنوان یک عضو شورای پروانه نمایش بودم بدون هیچ اصلاحیه‌ای مجوزاکران این اثر را صادر می‌کردم ولی تنها مرجعی که در رابطه با اکران «فروشنده‌» باید تصمیم بگیرد، شورای صنفی نمایش است. خبرگزاری صبا: حجت الله ایوبی با اشاره به اینکه سیاه‌نمایی نامیدن فیلم‌های فرهادی کم لطفی دیگران به اوست،گفت:اگر به عنوان یک عضو شورای پروانه نمایش بودم بدون هیچ اصلاحیه‌ای مجوزاکران این اثر را صادر می‌کردم ولی تنها مرجعی که در رابطه با اکران «فروشنده‌» باید تصمیم بگیرد، شورای صنفی نمایش است.

رییس سازمان سینمایی در رابطه با آخرین وضعیت اکران تازه‌‌ترین اثر اصغر فرهادی در رابطه با حواشی ایجاد شده اطراف «فروشنده‌» سخن گفت در این گفت‌وگو حجت‌اله ایوبی از نحوه حمایت سازمان سینمایی در برابر مسائلی که این روزها دامن برخی از تهیه‌کنندگان درخصوص پخش تیزرهای آثار سینمایی در ماهواره را گرفته نیز صحبت کرد.

سیاه‌نمایی نامیدن آثار فرهادی کم‌لطفی به این فیلمساز است/دوبار «فروشنده» را دیده‌ام

رییس سازمان سینمایی در پاسخ به این‌که آیا شاهد جرح و تعدیلی روی فیلم سینمایی «فروشنده‌» اصغر فرهادی در اکران داخلی آن خواهیم بود گفت: شخصا دو بار این اثر سینمایی را تماشا کردم وهمچنان اعتقاد دارم که نمایش این فیلم بدون هیچ اصلاحیه‌ای به راحتی امکان‌پذیر خواهد بود.

وی در ادامه خاطرنشان ساخت:‌ حجت‌اله ایوبی با اشاره به این‌که اولین بار«فروشنده‌» را در تهران تماشا کردم و به محمدرضا فرجی؛ سخن‌گوی شورای صنفی نمایش گفتم که امضای این اثر کاملا متعلق به فرهادی است و نمایانگر سینمای ایران است زیرا نحوه پرداخت و پرورش موضوع نمایی از سینمای ایران است چراکه شاهد هوش و ذکاوت ایرانیان در آن هستیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: قبلا هم اعلام کرده‌ام اگر به عنوان یک عضو شورای پروانه نمایش بودم بدون هیچ اصلاحیه‌ای مجوزاکران این اثر را صادر می‌کردم ولی تنها مرجعی که در رابطه با اکران «فروشنده‌» باید تصمیم بگیرد، شورای صنفی نمایش است.

او در پاسخ به این‌که برخی از رسانه‌ها معتقد هستند که آثاراصغر فرهادی سیاه‌نمایی است تصریح کرد: اتفاقا درفیلم‌های فرهادی شاهد این مسائل نیستیم وسیاه‌نمایی نامیدن فیلم‌های وی کم لطفی دیگران به اوست.

تهیه‌کنندگان باید با شورای نظارت همکاری کنند

ایوبی در رابطه با این‌که سازمان سینمایی چه تمهیدات حمایتی برای تهیه‌کنندگانی که تبلیغات آثار سینمایی آنها از ماهواره‌ها پخش شده است و به دادگاه فراخوانده شده‌اند در دستور کار سازمان متبوع وی قرار دارد گفت: تلاش‌هایی در این خصوص صورت گرفته است و خواهد گرفت که صداوسیما بیشتر به تبلیغ آثار سینمایی اهمیت بدهد و از طرفی تهیه‌کنندگان هم باید با شورای نظارت همکاری کامل و صحیحی را به عمل بیاورند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها- فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ایوبی: دو بار «فروشنده» را دیده‌ام» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات