ویشکا آسایش از سامانه 101 گفت

یک بازیگر سینما گفت: راه اندازی سامانه پیامکی 101 نیاز به معرفی کامل و دقیق دارد، من فکر می‌کنم برای انجام چنین اقداماتی نیاز است که ابتدا یک معارفه عمیق و کامل صورت بگیرد یا یک کمپین راه اندازی شود تا قبل از هرگونه فعالیت این سامانه یک شناخت کامل نسبت به آن میان مردم به خصوص زنان و بانوان کشور صورت گرفته باشد. خبرآنلاین: یک بازیگر سینما گفت: راه اندازی سامانه پیامکی 101 نیاز به معرفی کامل و دقیق دارد، من فکر می‌کنم برای انجام چنین اقداماتی نیاز است که ابتدا یک معارفه عمیق و کامل صورت بگیرد یا یک کمپین راه اندازی شود تا قبل از هرگونه فعالیت این سامانه یک شناخت کامل نسبت به آن میان مردم به خصوص زنان و بانوان کشور صورت گرفته باشد.

ویشکا آسایش بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص سامانه پیامکی «101» گفت: با توجه به اهمیتی که مسائل و مشکلات زنان دارد، نمی دونم راه اندازی چنین سامانه ای چقدر می تواند در رفع این مشکلات و بر روی مسائل زنان تاثیر گذار باشد.

ویشکا آسایش: کمپین معرفی سامانه 101 راه اندازی شود

او گفت: فکر می‌کنم این مشکلات به حدی مهم و بزرگ است که باید با یک نگاه جدی تر و یک شکل بزرگ تر و تاثیرگذارتر به آن نگاه شده و مورد بررسی قرار بگیرد. بالاخره این مشکلات قرار است برطرف شود و دختران و بانوانی که نیاز به کمک دارند و با مشکلی دست و پمجه نرم می کنند چندان برایشان راحت نیست که مشکل خود را با متن و به وسیله یک پیامک توضیح دهند، شاید نیاز است راه های دیگری هم برای آن در نظر گرفته شود.

این بازیگر سینما تأکید کرد: من فکر می کنم با راه اندازی یک سایت یا وب سایت می توان بهتر و وسیع تر به مشکلات و مسائل زنان رسیدگی کرد و تنها به پیامک ها یسنده نشود. امکاناتی در این وبسایت طراحی شود که پاسخگوی نیازها و مسائل و مشکلات این قشر از جامعه باشد. این سایت به قدری کامل باشد که من نوعی به عنوان یک زن بتوانم مشکلاتم را در آن مطرح کنم. یک پزشک، روانشناس، وکیل و متخصص بر آننظارت داشته باشد و صرفا یک کارشناس حضور نداشته باشد. مسائلی که زنان و دختران جامعه ما با آن ها مواجه اند شوخی نیست و یک پاسخ غلط م یتواند زندگی آن ها را تغییر دهد و مشکلات بزرگ تری را دامن زند.

او تاکید کرد: خانم ها و دختران مشکل زیاد دارند و من احساس می کنم رسیدگی به این مشکلات نیازمند تحقیقات بیشتری است. اینکه در این سامانه پیامکی هویت افراد شناخته نمی شود اقدام خیلی خوبی است ولی اینکه امکان دارد پرداختن به این مشکلات به صورت سطحی صورت بگیرد و مشکلات و مسائل حاد و عمیق مطرح نشود ایراد بزرگی است.

آسایش در پایان گفت: من فکر می کنم برای انجام چنین اقداماتی نیاز است که ابتدا یک معارفه عمیق و کامل صورت بگیرد یا یک کمپین راه اندازی شود تا قبل از هرگونه فعالیت این سامانه یک شناخت کامل نسبت به آن در میان مردم به خصوص زنان و بانوان کشور صورت گرفته باشد تا به ایجاد اعتماد از سوی دختران و زنان نسبت به این حرکت دامن زند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها- فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ویشکا آسایش از سامانه 101 گفت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات