عابدزاده: برای مجتبی متاسفم

احمدرضا عابدزاده در یک هفته اخیر روزهای بسیار شادی داشت ،اما با شنیدن خبر تلخ فوت مادر محرمی بسیار نا راحت بود. ورزش سه: احمدرضا عابدزاده در یک هفته اخیر روزهای بسیار شادی داشت ،اما با شنیدن خبر تلخ فوت مادر محرمی بسیار نا راحت بود.

عابدزاده دقائقی قبل در گفتگو با ما اعلام کرد،هیچ کس به اندازه آقا مجتبی به مادرش دلبستگی نداشت، از همان روزهایی که با هم بازی میکردیم این علاقه معلوم بود وبرای ما جالب بود آدمی مثل او که تا آن حد محکم و گاهی هم تند وخشک بود چقدر به مادرش علاقه دارد.

عابدزاده ادامه داد:او در تیم پرسپولیس وچند بار در تیم ملی کاپیتان من بوده است وضمن همدردی با او از طریق شما این ضایعه را به دوست خوبم تسلیت گفته وبرایش از خدای مهربان آرزوی صبر دارم.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عابدزاده: برای مجتبی متاسفم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات