قول نوبخت به روسای دانشگاه

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: در جلسه روسای دانشگاه‌ها، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور قول داد که امسال کمبود بودجه دانشگاه‌ها جبران شود.

سید احمد معتمدی رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر در گفت‌وگو با فارس، گفت: روز گذشته در جلسه روسای دانشگاه‌ها مسائل جاری دانشگاه‌های کشور مورد بررسی قرار گرفت.

معتمدی گفت: در این جلسه وزیر علوم، معاونان وی و روسای دانشگاه‌ها در رابطه با مسائل مختلف در زمینه‌های آموزشی،‌علمی،‌ فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌ها به بحث و تبادل نظر پرداختند.

وی افزود: همچنین در بحث آزاد در رابطه با اقتصاد مقاومتی و اقتصاد دانش بنیان نیز صحبت شد.

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر با اشاره به حضور نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در جلسه روسای دانشگاه‌ها ادامه داد: کسری بودجه سال گذشته دانشگاه‌ها یکی از مسائلی بود که روز گذشته در جلسه روسای دانشگاه‌ها در رابطه با آن بحث شد و نوبخت قول داد که امسال تا حدودی این کسری بودجه جبران شود.

[ منبع این خبر سایت الف-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «قول نوبخت به روسای دانشگاه» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات