کمیسیون اروپایی در بین شهروندان انگلیسی منفور است

یونکر رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا دلیل سکوت خود درباره همه پرسی خروج انگلیس از اتحادیه اروپا را منفور بودن کمیسیون در بین شهروندان انگلیسی عنوان کرد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، "یان کلود یونکر"، رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا در گفتگو با هفته نامه "اشپیگل" درباره دخالت های کم کمیسیون درباره همه پرسی خروج انگلیس از اتحادیه اروپا گفت: من خیلی کم در این باره سخن گفته ام چرا که کمیسیون اتحادیه اروپا در انگلیس بسیار منفور است. تحت این شرایط تا جایی که امکان پذیر بود سکوت ما درست و هوشمندانه بود.

وی در بخش دیگری از این گفتگو به عواقب خروج انگلیس از اتحادیه اروپا پرداخته و گفت: درباره عواقب خروج من گفته ام که  یک فراری دیگر با آغوش باز پذیرفته نخواهد شد. این موضع کمیسیون و دیگر کشورهای اروپایی است. و طبیعتا چنین روندی می تواند عواقبی در رفتارهای انتخاباتی دیگر کشورهایی داشته باشد که در مسیری قدم گذاشته اند که ما خواهان آن نیستیم.

یونکر همچنین گفت: کمیسیون اروپایی در بین شهروندان منفور است اما درباره اتحادیه اروپا این گونه نیست. اما اغلب کمیسیون اروپایی با اتحادیه اروپا برابر گرفته می شود.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کمیسیون اروپایی در بین شهروندان انگلیسی منفور است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات