افزایش چشمگیر خشونت علیه کودکان در آلمان

خشونت علیه کودکان اداره فدرال پلیس جنایی آلمان از افزایش چشمگیر خشونت و قتل علیه کودکان در آلمان خبر داد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از نشریه "بیلد" آلمان، بر اساس آمارهای اداره فدرال پلیس جنایی آلمان سال گذشته در این کشور حدود 130 کودک کشته شده اند که به صورت میانگین نشان می دهد هر دو هفته یک کودک به قتل رسیده است که حدود 20 درصد بیشتر از سال گذشته بوده است.

"هولگر مونش"، رئیس اداره فدرال جنایی آلمان از افزایش چشمگیر خشونت علیه کودکان سخن گفته است. اکثر این کودکان (81 درصد) در نقطه زمانی مرگ خشونت بار خود کم تر از شش سال سن داشته و بسیاری از آن ها هم کم تر از دو سال داشتند.

بر اساس گزارشی که اداره فدرال پلیس جنایی آلمان امروز منتشر کرده است همچنین 52 مورد تلاش برای کشتن کودکان هم در آلمان وجود داشته است.

بر اساس این گزارش، شمار بدرفتاری های فیزیکی با کودکان در مقایس با سال 2014 حدود شش درصد در آلمان کاهش داشته است، اما همچنان بیش از 3900 کودک از این گونه رفتارها آسیب دیده اند.

خشونت های جنسی علیه کودکان نیز با حدود 3.24 درصد کاهش به 14 هزار مورد رسیده بود که به گفته رئیس اداره فدرال جنایی آلمان به صورت میانگین 38 کودک در هر روز در معرض چنین خشونتی قرار می گرفتند.

به گفته "کاتینکا بک من"، پروفسور علوم تربیتی در آلمان خشونت علیه کودکان در آلمان یک پدیده روزمره است.

در سال 2015 موارد وحشتناکی از این گونه خشونت ها در آلمان گزارش شده است. در یک مورد بی سابقه از خشونت، یک پدر در اکتبر سال 2015 پسر 19 روزه خود را به قتل رساند.

یک مادر 32 ساله نیز در اکتبر سال 2015 پسر 11 ساله خود را در یک ایستگاه راه آهن هامبورگ به قتل رساند.

انتهای پیام/ 

[ منبع این خبر سایت تنسیم-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «افزایش چشمگیر خشونت علیه کودکان در آلمان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات