تخریب طبیعت زیبای شمال کشور

در سفری که در 5 خرداد ماه به شمال کشور شهرستان ساری و بعد شهرستان نکا داشتم عکسهایی که پیوست می باشد را گرفتم که آه ازنهادم برخاست.

نمیدانم چه مسئولی چنین بیرحمانه مجوز به چنین جنایات بیرحمانه ای را صادر کرده که در روز روشن و درست در کنار بزرگراه در قسمت خروجی شهر نکا بسمت گرگان و در ابتدای جاده فرعی کارخانه سیمان نکا (سیمان مازندران)  انسان باید چنین مناظر غمباری را شاهد باشد.

از تابناک عزیز خواهشمندم موضوع را پیگیری کند تا مقصر یا مقصرین به ملت عزیز معرفی شوند.
درست در امتداد این بزرگراه از همان ابتدای فرعی سیمان نکا و بسمت گرگان این عکسها گرفته شده و قطعاً از این دست اتفاقات کم نداریم.

نمونه دیگر آن به معادن سیمان نکا ، سیمان پیوند گلستان ، سیمان گیلان سبز سری بزنید تا ببینید که چه سوء مدیریتها و سوء استفاده هایی در این پروژه های مخرب محیط زیست شده است.چرا باید درختان جنگلی قطع شوند تا سنگ آهک برداشت شود؟

مگر کوههای آهکی در این کشور کم است؟ مگر اینهمه کارخانه سیمان در نقاط دیگر کشور مشکلی برای تامین سنگ آهک دارند. چرا به بهانه اشتغال زایی این مناطق سر سبز و محدود باید انتخاب شوند؟!

[ منبع این خبر سایت تابناک-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تخریب طبیعت زیبای شمال کشور» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات