هیات مدیره استقلال ، منصوریان را به عنوان سرمربی انتخاب کرد

هیات مدیره استقلال علی رضا منصوریان را به عنوان سرمربی انتخاب کرد. اعضای هیات مدیره پس از اینکه اعلام کردند نظرنهایی را وزیر ورزش اعلام می کنند خودشان سرمربی را معرفی کردند. 
به گزارش عصر ایران ، هیات مدیره استقلال که پیش تر از این هم معلوم بود به دنبال منصوریان هستند ، او رابه عنوان سرمربی انتخاب کردند و گفته اند که منتظر تایید وزیرورزش هستند. 
این اخبار در شرایطی منتشر می شود که سال گذشته و سال های قبل هیچ گاه سابقه نداشته سرمربی یکی ازدوتیم سرخابی به این شکل انتخاب شود و مدام نام وزیر ورزش برای تایید نام اش استفاده شود. 
به نظر می رسد این تعداد استفاده ازنام وزیر برای انتخاب علی رضا منصوریان نشان ازمخالفت او با این انتصاب است. یعنی این احتمال وجود دارد که وزارت ورزش موافق سرمربیگری منصوریان در استقلال نباشد. 
به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال پس از جلسه امروز اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال که بعدازظهر امروز با حضور علیرضا منصوریان سرمربی پیشین نفت تهران در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد ،حاضران برای سپردن سکان هدایت ابی پوشان پایتخت در فصل اینده به منصوریان به اجماع رسیدند.
 در این جلسه همچنین برنامه های دیگر گزینه های نیمکت استقلال هم به بحث و تبادل نظر گذاشته شد اما در نهایت سرمربی پیشین نفت تهران با موافقت اکثریت اعضای هیات مدیره انتخاب شد.
 به این ترتیب گزارش جلسه امروز و نام علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی منتخب اعضای هیات مدیره به وزارت ورزش و جوانان ارسال می شود تا محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان مهر تایید بر انتخاب اعضای هیات مدیره بزند و منصوریان رسما به عنوان سرمربی جدید استقلال معرفی شود.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هیات مدیره استقلال ، منصوریان را به عنوان سرمربی انتخاب کرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات