استاندار یزد: واحدهای تولیدی استان از بسته حمایت از صادرات استفاده کنند

به گزارش ایرنا، سیدمحمد میرمحمدی عصر چهارشنبه در نخستین جلسه کارگروه توسعه صادرات استان یزد اظهار کرد: با توجه به ارائه بسته حمایتی توسعه صادرات غیرنفتی باید از این فرصت به نفع استان بهره گرفت.
وی با اشاره به برخی پیشنهاد های بخش خصوصی و نظر اتحادیه صادر کنندگان یزد افزود: این نظرها باید برای پیشنهاد اصلاح بسته به تهران ارسال شود.
استاندار یزد درباره اصلاحات در کاهش ارزشهای صادراتی اظهار کرد: این رویه به جای شفافیت موجب غیرشفاف شدن مسائل شده و باید به این امر توجه کرد تا پیچیده تر نشود.
میرمحمدی با اشاره به مناسب بودن شناسایی چهار کشور هدف برای صادرات استان نیز گفت: برای این کار باید تفاهم صادرکنندگان حاصل شود.
وی ادامه داد: از سوی دیگر باید نیاز بازار این کشورها و نقش آنها در ترانزیت کالاهای ما و نیز شناسایی جزئیات فعالیتها مشخص شود .
نماینده عالی دولت در استان یزد با تاکید بر لزوم ارتباط با وابستگان تجاری و دفاتر اتاق بازرگانی به جای دایر کردن دفتر در این کشورها تصریح کرد: باید به سمت راههایی برای افزایش صادرات با کمترین هزینه برویم و در واقع اول مسیر را پیدا کنیم و سپس دفتر بزنیم.
در این جلسه بحث تبیین بسته حمایتی توسعه صادرات غیرنفتی و نحوه استفاده استان از آن، پیشنهادهای اتحادیه صادرکنندگان استان یزد در خصوص روند گسترش صادرات و سامانه امور گمرکی گمرکی و میزان پیشرفت آن در استان مطرح و اعضا نظرهای خود را اعلام کردند.
۱۹۶۸/8068

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استاندار یزد: واحدهای تولیدی استان از بسته حمایت از صادرات استفاده کنند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات