افزایش ۱۷ درصدی مصرف آب هرمزگانی ها در ابتدای امسال

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از آب و فاضلاب شهری هرمزگان، علی رضایی سردره گفت: در سال گذشته دو هزار و ۲۱ فقره انشعاب آب و یک هزار و ۱۱۶ فقره انشعاب فاضلاب به مشترکان شهر بندرعباس واگذار شده است. پیش بینی شده است، امسال نیز دو هزار و ۱۵۷ فقره در بخش آب و یک هزار و ۴۷۲ فقره انشعاب در بخش فاضلاب به شبکه این شهر اضافه شود.

رضایی سردره گفت: در سطح استان نیز طی سال گذشته بیش از هفت هزار فقره انشعاب شامل؛ ۶ هزار و ۳۷۷ فقره در بخش آب و یک هزار و ۱۵۵ فقره انشعاب در بخش فاضلاب واگذار شده است. همچنین امسال نیز براساس برنامه پیش بینی شده، چهار هزار و ۸۶۷ فقره انشعاب آب و یک هزار و ۵۰۰ فقره انشعاب فاضلاب به مشترکان واگذار خواهد شد.

به گفته وی؛ تعداد کل انشعابات شهر بندرعباس تا پایان سال ۹۴، ۱۰۵هزار و ۷۰۶ فقره در بخش آب و ۶۷ هزار و ۸۴۰ فقره در بخش فاضلاب است.

معاون مشترکین آبفای استان در ادامه به میزان مصرف آب در بخش فضای سبز شهری اشاره کرد و گفت: با کنتورگذاری و ساماندهی انشعابات فضای سبز شهری و همچنین همکاری شهرداری بندرعباس ضمن تامین منابع جایگزین برای آبیاری، مصرف آب شرب در این بخش ۴۰درصد کاهش یافته است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «افزایش ۱۷ درصدی مصرف آب هرمزگانی ها در ابتدای امسال» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات