ضرورت مناسب‌سازی محیط برای معلولان

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی استانداری، محمدصادق پورمهدی در اولین جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی استان، گفت: تشکیل جلسات برای رفع تکلیف نیست وما باید در اجرای مصوبات کوشا باشیم.

وی افزود: پس ازاین در خصوص اهمال و کوتاهی مسوولان در اجرای مصوبات مناسب سازی محیط چشم پوشی نکرده و تخلفات مربوطه و قصور در انجام وظایف را به دادستانی گزارش خواهیم کرد.

معاون عمرانی استاندار ضمن تاکید بر تعیین افق و برنامه ریزی اصولی و علمی در راستای مناسب سازی محیط شهری برای افراد کم توان، گفت: در این زمینه و در مقایسه با بیست سال گذشته کارهایی انجام گرفته است؛ اما این حرکت بسیار ضعیف و کند است و نیاز است کمیته نظارت فعال شده و در شهرستان ها نیز در این خصوص اقدامات مناسب انجام پذیرد؛ هدف‌های کوچک ولی عملی پیش بینی شده و حق و حقوق شهروندان و جامعه معلولان شفاف سازی شود.

پورمهدی ادامه داد: با بزرگ نمایی راه به جایی نخواهیم برد و به جای آن، با ترسیم هدف های کوچک و دست یابی به آن دلگرم شده و خواهیم توانست به اهداف بلند دست یابیم.

وی افزود: با شفاف سازی، جامعه مخاطب از حق و حقوق خود آگاه شده و در مقابل، مسوولان را ملزم به عمل و پاسخگویی به نیازهای به حق آنان خواهند کرد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ضرورت مناسب‌سازی محیط برای معلولان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات