نوزادان در قالب شکم مادرشان + عکس

ایران مطلب : عکاس انگلیسی «Jocelyn Conway» یک روش هوشمندانه برای گرفتن عکس های گرم و شیرین از نوزادان یافته است: او آنها را در قالبی که دقیقا شبیه شکم مادرانشان قبل از زایمان است می نشاند. او در این کار از یک دوره قالب ریزی بدن که 5 سال قبل شرکت کرده بود الهام گرفته است. او از شکم مادران وقتی در هفته 36 تا 38 بارداری خود هستند، طی فرآیندی ایمن و ساده که تنها 20 دقیقه طول می کشد، قالب گچی تهیه می کند. سپس وقتی نوزاد پا به دنیا گذاشت او را در این کاسه گذاشته و عکاسی می کند. تصاویر نهایی با مفهوم بی ریا و خالصانه خود، بر خانه امنی که هر مادر 9 ماه در طول بارداری خود برای فرزندش فراهم می کند، تاکید دارد.






















[ منبع این خبر سایت ایران-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نوزادان در قالب شکم مادرشان + عکس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات