میزان هدررفت آب از شبکه آبرسانی بوشهر 17 درصد کاهش می‌یابد

طرح آبرسانی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: با اجرای طرح نوسازی شبکه آبرسانی شهر بوشهر با مشارکت شرکت کره‌ای میزان هدررفت آب از شبکه آبرسانی ۱۷ درصد کاهش می‌یابد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، کیقباد یاکیده بعدازظهر امروز در نشست با سرمایه‌گذاران کره‌ای در بوشهر با بیان اینکه اعتبار 25 میلیون دلاری برای شرکت مهندسی آبفای کشور فراهم شده اظهار داشت: بر اساس این اعتبار مشکل نقدینگی شرکت آبفا برای اجرای طرح‌های آبرسانی برطرف می‌شود.

وی با اشاره به مشارکت شرکت کره‌ای برای اصلاح شبکه آبرسانی بوشهر گفت: اکنون کارشناسان شرکت کره‌ای در بوشهر در حال ارزیابی شبکه آبرسانی این شهر هستند که با تکمیل مطالعات، طرح نوسازی شبکه آبرسانی و اصلاح کنتورهای مشترکان در بوشهر اجرا می‌شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با بیان اینکه پیش بینی اولیه برای نوسازی شبکه آبرسانی بوشهر 69 میلیون یورو است افزود: با اجرای این طرح ضمن اینکه مشکل آبرسانی در شهربوشهر برطرف می‌شود بخشی از کسری آب که به هدر می‌رفت تامین و جبران می‌شود.

یاکیده با اشاره به اینکه میزان هدر رفت آب از شبکه شهری استان بوشهر 37 درصد است افزود: میزان هدر رفت آب در شبکه آبرسانی شهر بوشهر 46 درصد است که با اصلاح شبکه در شهر بوشهر 17 درصد از هدررفت کاهش می‌یابد.

وی با بیان اینکه در اجرای طرح نوسازی شبکه آبرسانی بیش از 260 کیلومتر از این شبکه نوسازی می‌شود گفت: تعویض کنتورهای فرسوده و هوشمند شدن کنتورهای مشترکان از برنامه‌های گروه سرمایه‌گذار شرکت کره‌ای است که در مدت بیش از شش ماه اجرا می‌شود.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «میزان هدررفت آب از شبکه آبرسانی بوشهر 17 درصد کاهش می‌یابد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات