وزن کشی چهار وزن نخست فرنگی برگزار شد

وزن کشی چهار وزن نخست فرنگی برگزار شد
مراسم وزن کشی چهار وزن رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی آسیا، عصر امروز در شهر مانیل فیلیپین برگزار شد.
 
رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی آسیا از فردا و با برگزاری مسابقات چهار وزن کشتی فرنگی در شهر مانیل فیلیپین برگزار می شود.مراسم وزن کشی اوزان 50، 60، 74 و 96 کیلوگرم برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:


در وزن 50 کیلوگرم علیرضا نجاتی در دور نخست به مصاف کشتی گیری از اردن می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم با برنده کشتی گیران هند و ازبکستان مسابقه می دهد.


در وزن 60 کیلوگرم محمدرضا گرایی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با کشتی گیر هندی روبرو می شود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم با برنده کشتی گیران چین و اردن مصاف می دهد.


در وزن 74 کیلوگرم مهدی ابراهیمی در دور اول به مصاف حریف چینی می رود و در دور دوم نیز با برنده کشتی گیران ترکمنستان و فیلپین روبرو می شود.


در وزن 96 کیلوگرم نیز امیرحسین حسینی در دور اول با قرعه استراحت مواجه است و در دور دوم با کشتی گیر کره ای سرشاخ می شود. حسینی در صورت پیروزی بر این کشتی گیر، در دور سوم با برنده کشتی گیران چین تایپه و قزاقستان کشتی خواهد گرفت.
 

 


#1varzesh#رقابت #کشتی #کشتی_فرنگی #وزن #آسیا #۱ورزش

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وزن کشی چهار وزن نخست فرنگی برگزار شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات