ارائه تسهیلات ۹ میلیارد تومانی به یک شرکت دانش‌بنیان

به گزارش خبرنگار مهر، هاشم بنی هاشمی مدیر نظارت واحد تجاری سازی صندوق نوآوری و شکوفایی امروز در حاشیه مراسم کلنگ‌زنی توسعه خط تولید داروهای گیاهی شرکت دانش بنیان «باریج اسانس» در جمع خبرنگاران گفت: این پروژه که به طرح و توسعه آن از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی کمک شده، در راستای افزایش ظرفیت تولید با توجه به بازار فروش بوده است.

وی افزود: توسعه بازار داروهای گیاهی و افزایش ظرفیت آن جزء برنامه‌های استراتژیک این شرکت دانش بنیان محسوب می‌شود.

مدیر نظارت واحد تجاری‌سازی صندوق نوآوری و شکوفایی ادامه داد: صندوق نوآوری و شکوفایی برای بخش های ساختمان، تاسیسات، Clean Room، خرید تجهیزات مورد نیاز طرح و سرمایه در گردش آن تا ۶ ماه به این شرکت دانش بنیان کمک می‌کند.

بنی هاشمی با بیان اینکه در واقع طول دوره همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی با این شرکت از ابتدا تا پایان پرداخت، ۶ سال طول می کشد، گفت: برای این منظور دو سال زمان برای پرداخت، یکسال تنفس و مابقی (یعنی ۳ سال) برای بازپرداخت مبلغ هزینه شده تنظیم شده است.

وی با اشاره به میزان حمایت صندوق از این پروژه در شرکت دانش بنیان باریج اسانس اظهار داشت: مقدار ۹.۲ میلیارد تومان برای کلیه فرآیندهای ساختمانی این پروژه، تاسیسات و خرید ماشین آلات هزینه خواهد شد.

مدیر نظارت واحد تجاری‌سازی صندوق نوآوری و شکوفایی تاکید کرد: این ساختمان جدید، تصویری از آینده شرکت و ایجاد واحدهای مدرن تر و قوی تر است.

بنی هاشمی افزود: این خط تولید برای گیاهان دارویی اعم از شربت، قرص و کپسول است و پیش بینی شده که ۲۸ نوع داروی دانش بنیان در این پروژه به تولید برسد.

[ منبع این خبر سایت مهر-دانش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ارائه تسهیلات ۹ میلیارد تومانی به یک شرکت دانش‌بنیان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات