رقابت‌های وزنه‌برداری جام فجر/ براری هم طلایی شد


محمدرضا براری با رکورد مجموع 404 کیلوگرم قهرمان مسابقات جام فجر شد.
به گزارش ایسنا، در ادامه دومین روز از مسابقات وزنه برداری جام فجر، وزنه برداران دسته 105 کیلوگرم به رقابت پرداختند.
محمدرضا براری تنها نماینده ایران در این وزن بود. این مسابقات دومین گزینشی المپیک برای براری محسوب می شد و او توانست مجوز حضور در المپیک را بگیرد.
براری در پایان حرکت یک ضرب 184 کیلوگرم را ثبت کرد و مدال طلا گرفت.در دوضرب با رکورد 220 کیلوگرم مدال طلای دوضرب را به دست آورد و با رکورد 404 کیلوگرم در مجموع دو حرکت قهرمان مسابقات شد.در این وزن 6 وزنه بردار حضور داشتند.
حرکت یک ضربمحمدرضا براری برای کسب مدال طلای یک ضرب با وزنه برداران اتریش و روسیه رقابت داشت. در اولین حرکت پشت وزنه 176 کیلوگرم قرار گرفت که نتوانست آن را ثبت کند و در حرکت دوم آن را بالای سر برد.سرگیس مارتیروسان از اتریش نیز 175 و 183 کیلوگرم را بالای سر برد.
براری نیز برای آخرین حرکت 184 کیلوگرم را باید مهار می کرد که موفق عمل کرد. حریف اتریشی او 185 کیلوگرم را برای آخرین حرکت درخواست داده بود اما از بلند کردن وزنه منصرف شد و با 183 کیلوگرم مدال نقره گرفت.
براری نیز با 184 کیلوگرم مدال طلا را به دست آورد.
رودیان بوخف از روسیه 177 کیلوگرم را در یک ضرب ثبت کرد و مدال برنز گرفت.
حرکت دوضرببراری در حرکت نخست 210 کیلوگرم را ثبت کرد و با این وزنه طلای دوضرب و مجموع خود را قطعی کرد. در حرکت دوم 220 کیلوگرم را نیز با موفقیت بالای سر برد و مدال طلای دوضرب را گرفت. البته براری در حرکت سوم پشت وزنه 228 کیلوگرم قرار گرفت اما موفق به ثبت آن نشد.با این حال در مجموع دو حرکت با 404 کیلوگرم قهرمان مسابقات شد.
نناد کازیچ از صربستان با رکورد 203 کیلوگرم مدال نقره دوضرب را گرفت.
سرگیس ماتیروسان از اتریش با رکورد 203 کیلوگرم و به دلیل اختلاف وزن به مدال برنز دوضرب رسید.
در مجموع دو حرکت نیز ماتیروسان با رکورد 386 کیلوگرم نایب قهرمان مسابقات شد.
رودیان بوخف از روسیه نیز با رکورد 378 کیلوگرم مدال برنز جام فجر را به دست آورد.
انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رقابت‌های وزنه‌برداری جام فجر/ براری هم طلایی شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات