چرا اسرائیل خبرنگار العالم را بازداشت کرد؟

وکیل خبرنگار بازداشت شده شبکه العالم در جولان اشغالی، اتهامات مطرح شده از سوی صهیونیست‌ها را سیاسی توصیف کرد. العالم: وکیل "بسام الصفدی" خبرنگار شبکه خبری العالم که روز چهارشنبه در منطقه جولان اشغالی به دست نظامیان صیهونیست بازداشت شد، در گفت وگوی اختصاصی با العالم تصریح کرد که اتهامات مطرح شده از سوی صهیونیست‌ها علیه الصفدی سیاسی است.

"سامی مهنا" وکیل الصفدی، اتهامات مطرح شده از سوی صهیونیست‌ها علیه الصفدی را گامی در مسیر تحریک به خشونت و تروریسم و حمایت از طرف‌ها و گروه‌های تروریستی توصیف کرد.

وی افزود: مساله عجیب آن است که صهیونیست‌ها‌، برخی از این اتهامات را به برخی مطالب منتشر شده در شبکه اجتماعی فیس بوک ربط می‌دهند این درحالی است که دادستانی رژیم اسرائیل همچنان سکوت اختیار کرده است و صهیونیست‌ها دوربین و تمام ابزار کار خبرنگار العالم را توقیف کرده اند تا شاید بتوانند مدرک قابل توجهی برای محکوم کردن وی بیابند.

وکیل خبرنگار بازداشت شده العالم گفت: دادستانی رژیم صهیونیستی خواهان بازداشت 9 روزه الصفدی شده است اما دادگاه اسرائیلی متقاعد شده است که مدت بازداشت وی تنها تا روز یک‌شنبه آینده باشد و دادستانی در این مدت تلاش خواهد کرد مسندات خود را برای اثبات ادعای خود به دادگاه ارائه کند.

وکیل بسام الصفدی گفت: ما نیز در این مدت تلاش خواهیم کرد تا اتهامات مطرح شده علیه الصفدی را کمرنگ و بی اساس جلوه دهیم.

مهنا در پایان تصریح کرد که پرواضح است که این اتهامات سیاسی است و به همین علت، بدون تردید افکار عمومی جهان در این مساله بی تاثیر نخواهد بود و ممکن است نقش کارآمدی در این زمینه ایفا کند زیرا این مساله جنبه منطقه ای دارد.

نظامیان صهیونیست، روز چهارشنبه پس از یورش به منزل بسام الصفدی خبرنگار شبکه العالم در جولان اشغالی، او را ربودند و به مکانی نامعلوم منتقل کردند.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «چرا اسرائیل خبرنگار العالم را بازداشت کرد؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات