واکنش مهدی محمدی به افشاگری بی بی سی!

بی بی سی فارسی ساعتی قبل ادعا کرد امشب گزارشی منتشر خواهد در این باره که امام در دوران ریاست جمهوری کارتر و کندی تماس هایی با دولت امریکا داشته است. خبرگزاری میزان: مهدی محمدی کارشناس مسائل سیاسی و عضو سابق تیم مذاکره کننده در کانال تلگرامی خود نوشت:

بی بی سی فارسی ساعتی قبل ادعا کرد امشب گزارشی منتشر خواهد در این باره که امام در دوران ریاست جمهوری کارتر و کندی تماس هایی با دولت امریکا داشته است.
 
اینکه مواجب بگیران ملکه بریتانیا قصد داشته باشند شب 14 خرداد چیزکی از حقد و کینه خود نسبت به امام را به نمایش بگذارند، عجیب نیست؛ آنچه عجیب است این است که بی بی سی "رازداری" را کنار گذاشته و در حال افشای این حقیقت است که حفظ تماس با ایران آنقدر برای امریکا اهمیت دارد که حاضر است برای آن توجیه تاریخی- ایدئولوژیک هم بتراشد.
 
خطاست اگر تصور کنیم امریکا به زیرساخت ارتباط با ایران صرفا به عنوان یک "خط تماس برای مواقع اضطراری" می نگرد. در واقع قضیه بسیار فراتر است و امریکایی ها این زیرساخت را مهم ترین عامل تغییر ایران از درون در دوران پسا برجام می دانند.
 
در کنار اینها، این هم خوشمزه است که کسی بخواهد با استناد به "پرونده های سازمان سیا" درباره خمینی کبیر داستان ببافد.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «واکنش مهدی محمدی به افشاگری بی بی سی!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات