پیروزی عراق در مرحله اول و دوم ِآزادسازی فلوجه

نخست وزیر عراق، پایانِ پیروزمندانۀ مرحلۀ اول و دومِ عملیات آزادسازی فلوجه را اعلام کرد. العالم: حیدر العبادی در حاشیۀ نشستی که با فرماندهان عملیات آزادسازی فلوجه داشت، با انتشار بیانیه ای اعلام کرد: هدفِ ما آزاد کردن شهروندان و تحقق پیروزی و آزادسازی اراضی، با کمترین خسارت ممکن است.

وی افزود: با همت و دلاورمردی های مبارزانمان، پیروزی در دسترس قرار گرفته است و جهان به پیروزی نیروهای عراقی و آزادسازی شهرهای غصب شده و شکست پیاپی داعش، به دیدۀ شگفتی می نگرد.

به نوشتۀ وبگاه شبکه السومریه، نخست وزیر عراق سپس از تحقق اهداف بر اساس نقشۀ از پیش تعیین شده، قدردانی و بر ضرورت به کار گرفتن همه تلاش های ممکن برای حفاظت از جان غیرنظامیان و نجات دادن شهروندان از چنگ داعش تاکید کرد.

العبادی سپس از اتحاد نیروهای ارتش، پلیس فدرال، پلیس محلی، سازمان مبارزه با تروریسم، نیروی هوایی، نیروی هوایی ارتش، بسیج مردمی و همچنین عشایر در محقق ساختن دو مرحلۀ اول و دوم از عملیات آزادسازی فلوجه تجلیل کرد و آن را به مثابه شکل تجسم یافتۀ وحدت عراقی ها در دفاع از خاک و میهنشان دانست.

حیدر العبادی در دیدار با فرماندهان عملیات آزادسازی فلوجه، جزئیات تحولات میدانی را جویا شد و از آزادسازی 27 روستا و منطقه در مرحلۀ دوم ازعملیات آزادسازی فلوجه، باخبر شد.

حیدر العبادی و سلیم الجبوری رئیس مجلس عراق، روز چهارشنبه به منظور اطلاع از روند پیشرفت عملیات آزادسازی فلوجه، به مرکز فرماندهی این عملیات رفتند.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پیروزی عراق در مرحله اول و دوم ِآزادسازی فلوجه» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات