روشی که هکرها از 1400 خودپرداز 12.7 میلیون دلار سرقت کردند را بخوانید -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکاترفندهای امنیتی

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- هکرها با استفاده از دیتای به سرقت رفته از مشتریان در آفریقای جنوبی، بیش از 12.7 میلیون دلار با استفاده از خودپردازهای ژاپن کاسب شدند.

,روشی,هکرها,خودپرداز,[categoriy]

روشی که هکرها از 1400 خودپرداز 12.7 میلیون دلار سرقت کردند را بخوانید

روشی که هکرها از 1400 خودپرداز 12.7 میلیون دلار سرقت کردند را بخوانید -آکاروشی,هکرها,خودپرداز,میلیون,دلار,سرقت

آکاایران: روشی که هکرها از 1400 خودپرداز 12.7 میلیون دلار سرقت کردند را بخوانید

به گزارش آکا ایران به نقل از خبرآنلاین، معمولاً وقتی دیتای بانکی شما جزو اطلاعات به سرقت رفته به دلیل رخنه و شکاف امنیتی است، نگران می شوید که چگونه هکرها می توانند از این دیتا سوءاستفاده کنند.

خوب، برخی اوقات این رخنه وسیله ای برای سرقت به صورت فیزیکی هم می شود. ۱۵ ماه می تیمی از هکرها در عرض ۲ ساعت از ۱۴۰۰ خودپرداز ژاپن بیش از ۱۲.۷ میلیون دلار به سرقت بردند.

مأموران امنیتی فکر می کنند ۱۰۰ هکر در توکیو و ۱۶ استان دیگر درگیر این موضوع شدند. درواقع هکرها با سرقت دیتا و ساخت ۱۶۰۰ کارت اعتباری از روی دیتای به سرقت رفته، هدف خود را عملی کردند؛ درحالی که محدودیت برداشت برای هر کارت ۱۰۰ هزار ین بوده اما در نهایت ۱۲.۷ میلیون دلار برداشت غیرقانونی شده است که بیشتر از رقم محدودیت برداشت است. (برخی ابعاد ماجرا در هاله ای از ابهام است)

پلیس ژاپن با همکاری مامورانی از افریقای جنوبی و اینترپل دنبال ردپای مظنونین می گردند. درواقع هنوز معلوم نیست دیتای موردنظر چگونه از مشتریان در افریقای جنوبی به سرقت رفته است اما حدس زده می شود از روش card skimming در طول مدت زمان طولانی استفاده شده و بعد از روی دیتای اخذشده کارت های جعلی اما قابل استفاده ساخته شده است.

,روشی,هکرها,خودپرداز,[categoriy]

روشی که هکرها از 1400 خودپرداز 12.7 میلیون دلار سرقت کردند را بخوانید[ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «روشی که هکرها از 1400 خودپرداز 12.7 میلیون دلار سرقت کردند را بخوانید -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات