فرماندار: وزارت علوم چهار میلیارد ریال برای خدمات رفاهی دانشجویان آمل اختصاص داد

احمد منفرد چهارشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : اختصاص این اعتبار در نشستی که امروز با حضور رئیس صندوق رفاه دانشجویان در آمل برگزار شد ، وعده داده شده است.
وی گفت : بر اساس تفاهم انجام شده حدود 2 میلیارد ریال از این مبلغ صرف رهن کردن مکان به عنوان خوابگاه دانشجویان می شود ، یک میلیارد ریال برای خرید تجهیزات خوابگاهی و یک میلیارد ریال هم برای ایجاد اتاق سلامت و تندرستی در کنار خوابگاه دانشجویان هزینه خواهد شد.
فرماندار آمل با بیان اینکه مسئولان شهرستان برای تامین خوابگاه دانشجویان میهمان و غیربومی احساس مسئولیت می کنند ، افزود : گروهی برای این بخش ماموریت دارند که هر دو هفته یک بار به تمام خوابگاههای دانشجویی شهرستان مراجعه و مسائل و مشکلات احتمالی را بررسی می کنند.
منفرد به توانمندی های مجمع خیران شهرستان آمل در بخش های مختلف اشاره کرد و از اعضای این مجموع خواست تا در ساخت خوابگاه دانشجویی منشا خدمات شوند .
وی گفت : اگر کمک رهنی از سوی وزارت علوم در اختیار این مجمع قرار گیرد ، به طور قطع همان گونه که در تمامی امور محوله خوب عمل کردند ، در ساخت خوابگاه هم خوب ورود خواهند کرد.
هم اکنون بیش از 17 هزار دانشجو در 25 واحد دانشگاه دولتی ، پیام نور ، دانشگاه آزاد و موسسات غیرانتفاعی در شهرستان آمل مشغول تحصیل هستند.
7327/1654

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرماندار: وزارت علوم چهار میلیارد ریال برای خدمات رفاهی دانشجویان آمل اختصاص داد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات