براری در یک ضرب طلا گرفت

وزنه بردار دسته 105 کیلوگرم ایران با رکورد 184 کیلوگرم در یک ضرب مسابقات جام فجر مدال طلا گرفت. خبرگزاری ایسنا: وزنه بردار دسته 105 کیلوگرم ایران با رکورد 184 کیلوگرم در یک ضرب مسابقات جام فجر مدال طلا گرفت.

در ادامه دومین روز از مسابقات وزنه برداری جام فجر، وزنه برداران دسته 105 کیلوگرم به رقابت پرداختند.

محمدرضا براری تنها نماینده ایران در این وزن بود. این مسابقات دومین گزینشی المپیک برای براری محسوب می شود و او توانست مجوز حضور در المپیک را بگیرد.

براری در پایان حرکت یک ضرب 184 کیلوگرم را ثبت کرد و مدال طلا گرفت.

مدال نقره و برنز به وزنه برداران اتریش و روسیه رسید.

در این وزن 6 وزنه بردار حضور داشتند.

حرکت یک ضرب

محمدرضا براری برای کسب مدال طلای یک ضرب با وزنه برداران اتریش و روسیه رقابت داشت. در اولین حرکت پشت وزنه 176 کیلوگرم قرار گرفت که نتوانست آن را ثبت کند و در حرکت دوم آن را بالای سر برد.

سرگیس مارتیروسان از اتریش نیز 175 و 183 کیلوگرم را بالای سر برد.

براری نیز برای آخرین حرکت 184 کیلوگرم را باید مهار می کرد که موفق عمل کرد. حریف اتریشی او 185 کیلوگرم را برای آخرین حرکت درخواست داده بود اما از بلند کردن وزنه منصرف شد و با 183 کیلوگرم مدال نقره گرفت.

براری نیز با 184 کیلوگرم مدال طلا را به دست آورد.

رودیان بوخف از روسیه 177 کیلوگرم را در یک ضرب ثبت کرد و مدال برنز را به دست آورد.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «براری در یک ضرب طلا گرفت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات