بوفون: انتظار قهرمانی از ایتالیا کم است؟ چه بهتر!

دروازه‌بان و کاپیتان تیم ملی ایتالیا می‌گوید اینکه انتظار قهرمانی از ایتالیا کم است اهمیتی ندارد و چه بسا برای ایتالیا خوب باشد. آفتاب : قابت های یورو 2016 در حالی 10 روز دیگر در فرانسه آغاز می‌شود که کمتر کسی روی قهرمانی ایتالیا نظر دارد. این تیم در دوره قبلی نایب قهرمان این رقابت ها شد ولی در چند سال گذشته با افت روبرو شده و خیلی ها معتقدند آنها نمی‌توانند در یورو حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشند. جان لوئیجی بوفون دروازه‌بان ایتالیا نظر دیگری دارد و می‌گوید اینکه از ایتالیا انتظار زیادی برای قهرمانی نیست فشارها را از روی این تیم بر می دارد و به سود این تیم است.
بوفون درباره این موضوع گفت: ما مسئولیت بزرگی به عنوان نمایندگی از کشورمان داریم، کشوری که شور و اشتیاق زیادی برای فوتبال دارد و با آن حتی زندگی می‌کند. اکنون ما در بهترین دوران خودمان قرار نداریم، ولی وقتی کسی از شما انتظاری ندارد، شما می‌توانید بیشتر از چیزی که فکرش را می‌کردید موفق شوید و مردم را شگفت زده کنید. جام جهانی بزرگترین رویای هر بازیکنی است، مشخصاً بالای سر بردن جام جهانی در برلین، هیچ موفقیتی با آن قابل مقایسه نیست ولی باید تاکید کنم یورو هم برای ما اهمیت زیادی دارد ولی در سطح فوتبال حرفه‌ای، هیچ موفقیتی با فتح جام جهانی قابل مقایسه نیست.
به گزارش ایسنا و به نقل از گاتزتادلواسپورت، او در ادامه گفت: ایتالیا همیشه برای کسب افتخار و قهرمانی تلاش می‌کند و اینکه ما را جزو مدعیان نمی‌دانند تنها فشار را از روی تیم بر می‌دارد و اتفاق خیلی خوبی است. چه بسا این باعث شود تا بتوانیم در ادامه در رقابت‌های یورو عملکرد بهتری داشته باشیم. در حال حاضر اهمیتی ندارد که شما را جزو مدعیان نمی‌دانند بلکه با کسب چند نتیجه خوب شما به مدعی در یورو تبدیل می‌شوید. ما دوره قبل نیز نایب قهرمان شدیم در حالی که کسی تصور نمی‌کرد بتوانیم به دیدار نهایی برسیم.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بوفون: انتظار قهرمانی از ایتالیا کم است؟ چه بهتر!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات