اصغر فرهادی مراسم استقبال سازمان سينمايی را رد كرد

سازمان سینمایی در اجرای مراسم استقبال از عوامل فیلم سینمایی «فروشنده» هیچ مسئولیتی ندارد و مراسم كاملا مردمی خواهد بود. باشگاه خبرنگاران: جلیل اكبری صحت روابط عمومی سازمان سینمایی در خصوص خبری مبنی بر اجرای مراسم استقبال مخصوص از عوامل فیلم سینمایی «فروشنده» توسط سازمان سینمایی در فرودگاه امام خمینی (ره) گفت: پیشنهادی از طرف سازمان سینمایی برای اجرای مراسم ویژه از عوامل فیلم سینمایی «فروشنده» داده شد. مراسمی که با تشریفات ویژه و از سالن وی آی پی باشد، اما اصغر فرهادی پیشنهاد مراسم ویژه استقبال را نپذیرفتند.
 
وی در این باره تصریح كرد: اصغر فرهادی خواستار اجرای مراسم استقبال از سالن اصلی و به صورت مردمی بودند. بنابراین با كمال تاسف سازمان سینمایی در اجرای مراسم استقبال از عوامل فیلم سینمایی «فروشنده» هیچ مسئولیتی ندارد و مراسم كاملا مردمی خواهد بود.

وی ادامه داد: اصغر فرهادی روحیه كاملا مردمی دارد و حتی پیش از این هم بعد از كسب جایزه اسكار از مراسمی كه از سوی بنیاد سینمایی فارابی انجام شده بود، چندان رضایت نداشت.

وی در پایان اظهار داشت: قرار است خانه سینما در هفته آینده مراسمی خاص برای عوامل این فیلم برگزار كند.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اصغر فرهادی مراسم استقبال سازمان سينمايی را رد كرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات