دوره های تخصصی-آموزشی تولید و تجارت در گیلان برگزار می شود

به گزارش خبرنگارمهر، عضو هیات عامل مرکز آموزش بازرگانی کشور عصر چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به مباحث مطرح شده در فن بازار و بازاریابی اظهار کرد: به تازگی مبحث جدیدی بنام فن بازار مطرح شده است که تمام شرکت های مستقر در پارک های علم‌ و فناوری در این موضوع سرمایه گذاری کرده اند.

رضا سیف الهی رویکرد دانشگاه علمی کاربردی را تولید مدرک به صورت کاربردی و تخصصی عنوان و خاطر نشان کرد: در دوره های آموزشی به دنبال ارتقای مهارت های دانش پژوهان هستیم.

به گفته عضو هیات عامل مرکز آموزش بازرگانی ایران، استادان این مرکز آموزشی نیز کاربردی هستند.

سیف الهی با بیان اینکه دوره آداب معاشرت تلفنی برای شرکت ها نیز در دست طراحی و اجرا قرار دارد تصریح کرد: این دوره نیز به کار عملی متصل می شود تا به کسب مهارت منجر شود.

وی گفت: البته نباید از مرکز آموزشی انتظار معجزه داشت بلکه ارائه آموزش برای افرادی است که نیاز به تغییر را در خود احساس می کنند  وعلم دارند که این آموزش ها بر آنان تاثیر گذار خواهد بود.

این مسئول میزان تخفیف دوره های آموزشی برای اصحاب رسانه را ۳۰ درصد برای ۱۴ دوره اعلام کرد و با انتقاد از نامشخص بودن  هدف رسانه های امروزی افزود: نداشتن هدف، بزرگترین مشکل رسانه ها است و رسانه ها باید تکلیف خود را با نوع کاربری و تبلیغات مشخص کنند.

در ادامه این نشست رئیس مرکز آموزش بازرگانی استان گیلان نیز پیرامون توانمند سازی صادرات اظهارکرد: آموزش های صادراتی برای مدیران در بخش های تولید و صادرات در طرحی بنام «یاس»   انجام می شود و سازوکارهای مربوط به آن نیز با سازمان صنعت، معدن و تجارت هماهنگ شده است.

روهام قلیچی همچنین در بحث آموزش، با انتقاد از مدیران کلان دستگاه ها گفت: مدیران کلان ادعاهای کلان دارند اما خیلی آموزش پذیر نیستند.

وی مرکز آموزش بازرگانی گیلان را با ۳۷ نمایندگی، گسترده ترین مرکز آموزشی کشور اعلام‌ و بیان کرد: از ابتدای امسال نیز این مراکز با رویکرد بیانات رهبر حرکت خواهیم کرد.

ربیس مرکز آموزش بازرگانی گیلان گفت: حتی  اگر یک نفر نیز براساس آموزش های ارایه شده مشغول به کار شود رضایتمندی حاصل می شود.

قلیچی آموزش برندینگ را از اهداف اصلی مرکز آموزش بازرگانی برشمرد و خاطر نشان کرد: آگاهی‌نداشتن مدیران موسسات از نحوه برند سازی از مشکلات اصلی و فعلی بازار امروز است.

وی با بیان اینکه علت اصلی شکست شرکت ها استفاده نکردن از مدیران فروش است گفت: در این راستا، آموزش های مربوط به صورت های مالی توسط مدیران عامل را در دست بررسی داریم.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دوره های تخصصی-آموزشی تولید و تجارت در گیلان برگزار می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات