حفظ بازار از کسب بازار دشوارتر است

به گزارش خبرنگار مهر، سیدمحمد میر محمدی امروز در کارگروه توسعه صادرات غیر نفتی استان اظهار داشت: باید به سمت راه هایی برای افزایش صادرات با کمترین هزینه برویم و در واقع اول مسیر را برای توسعه صادرات و حفظ بازار پیدا کنیم.

وی ادامه داد: فعالیت بیشتر و گسترده تر وابسته‌ های تجاری و اتاق ‌های بازرگانی مشترک برای توسعه صادرات موثر است و می تواند در کسب بازار جدید و حفظ آن تاثیر گذار باشد.

استاندار یزد اضافه کرد: تجارت و بازرگانی نکات ریزی دارد که اگر به آن توجه نشود موجب شکست خواهد شد.

وی با تاکیدبر انجام مطالعات دقیق در برقراری مبادلات تجاری عنوان کرد: برآورد هزینه ها سرمایه ‌گذاری‌ های تجاری در کشورهای هدف می تواند در عرضه کالا در رقابت با سایر رقبای خارجی نقش پشتیبان داشته باشد.

میرمحمدی در بخشی از سخنان خود ابلاغ بسته حمایتی را یادآور شد و گفت: فرصتی برای اتلاف وقت نداریم و ضرورت دارد در هر کجا که امکان بهره‌ مندی از مفاد این بسته حمایتی وجود دارد مجموعه ‌های تولیدی و صادرکنندگان استان پای کار بیایند و اقدام کنند.

وی ادامه داد: صادر کنندگان و واحدهای تولیدی، فرصت بسته حمایتی توسعه صادرات را پیگیری کرده و از از این فرصت به نفع استان بهره ببرند.

استاندار یزد تصریح کرد: اتحادیه صادرکنندگان برنامه ‌های خود را برای استفاده حداکثری از بندهای بسته حمایتی اعلام کند.

وی ادامه داد: چنانچه فعالان عرصه تولید و تجارت پیشنهاداتی در خصوص اصلاح و تغییرات مفاد بسته حمایتی دارند به صورت مکتوب به کارگروه ارائه کنند تا مورد بررسی قرار گیرد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حفظ بازار از کسب بازار دشوارتر است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات