شناور شدن گنبد آهنین در دریا

با اثبات ناکارآمدی سامانه گنبد آهنین در برابر موشکهای حزب الله، صهیونیستها به گنبد آهنین دریایی روی آوردند.  العالم: "نیر دفوری" خبرنگار نظامی شبکه 2 تلویزیون رژیم صهیونیستی در این باره تصریح کرد: "حزب الله از موشکهای دوربرد با دقت بالا برخوردارد است.این موضوع نیروی دریایی اسرائیل را همواره به خود مشغول کرده است چون این موشکها برای میدانهای گازی و کشتیهای اسرائیل عامل تهدید بشمار می آیند."
وی افزود: "نیروی دریایی اسرائیل در مانور دریایی موشکهای سامانه گنبد آهنین را از کشتی حامل موشک شلیک کرد."
دفوری مدعی شد: "این سامانه حتی زمانی که کشتی در حال حرکت است قادر به فعالیت است. نیروی دریایی اسرائیل در حال ارتقای علمکرد گنبد آهنین دریایی برای حمایت از میادین گازی است."

مانورهای تبلیغاتی رژیم صهیونیستی درخصوص سامانه گنبد آهنین درحالی است که ناکارآمدی این سامانه در برابر موشکهای حزب الله و مقاومت فسلطین بارها ثابت شده است.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شناور شدن گنبد آهنین در دریا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات