حمله هکرهای ناشناس به سایت های سعودی -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکاترفندهای امنیتی

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش امنیت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- این بار هکرها برای نجات جان یک نوجوان عرب سایت های دولت سعودی را هک کردند.

,حمله,هکرهای,ناشناس,[categoriy]

حمله هکرهای ناشناس به سایت های سعودی

حمله هکرهای ناشناس به سایت های سعودی -آکاحمله,هکرهای,ناشناس,سایت,سعودی

آکاایران: حمله هکرهای ناشناس به سایت های سعودی

اعضای گروه هکری ناشناس یا Anonymous با حمله به وب سایت های رسمی وابسته به آل سعود به اعدام قریب الوقوع علی محمد باقر النمر به جرم مشارکت در تظاهرات ضدسعودی اعتراض کردند.

به گزارش آکا ایران به نقل از فارس، باقر النمر از سوی دولت سعودی متهم به تشویق دیگران به شرکت در تظاهرات دولتی در سن ۱۷ سالگی شده است.

قساوت حکومت سعودی در برخورد با هزاران معترض به روش های مملکت داری قرون وسطایی حاکمان این کشور، باعث اعتراض های گسترده بین المللی شده است.

علی محمد باقر النمر که هم اکنون ۲۱ ساله است در سال های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ اعتراضاتی را برای حمایت از روش استبدادی حکومت داری سعودی سازمان دهی کرد و دستگیر شد.

با توجه به رد فرجام خواهی حکم اعدام وی این احتمال دارد که باقر النمر هر لحظه اعدام شود. وی برادرزاده روحانی برجسته شیعی شیخ نمر باقر النمر است.

گروه هکری ناشناس در بیانیه خود پس از هک سایت های دولتی سعودی اعلام کرده: علی محمد النمر یک جوان بی گناه است که در عربستان سعودی به مرگ محکوم شده و ما نمی توانیم نظاره گر این وضعیت باشیم.

هکرهای یاد شده با انتشار ویدئویی به شاه و دولت سعودی هشدار داده اند که باید النمر را هر چه زودتر آزاد کند و با توجه به نادیده گرفته شدن پیام های قبلی در این زمینه اقدامات دیگری هم در این زمینه به عمل می آید.

از جمله وب سایت های هک شده سعودی می توان به سایت های وزارت دادگستری، بانک مرکزی عربستان و چند سازمان و موسسه دولتی دیگر اشاره کرد.

این حملات از نوع denial of service (DDoS) بوده اند. هکرهای ناشناس فهرست بزرگی از سایت های سعودی را برای حمله پیشنهاد داده اند.[ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حمله هکرهای ناشناس به سایت های سعودی -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات