بازدید رییس ستاد اجرایی فرمان امام از طرح پرنده الکترونیکی سلامت کرمانشاه

به گزارش ایرنا، پرونده سلامت الکترونیک تحت عنوان برکت تل به صورت آزمایشی در سه نقطه از کشور در حال اجراست.
مخبر با حضور در مرکز بهداشت کرمانشاه از نزدیک در جریان فعالیت مرکز برکت تل در کرمانشاه قرار گرفت.
رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در این بازدید گفت: اجرای این طرح در کشور می تواند زمینه رشد در خدمات درمانی کشور را ایجاد کند.
دکتر حسین کریم اظهار کرد: در این طرح اطلاعات بیماران به صورت الکترونیکی برای پزشک ارسال خواهد شد و پزشک می تواند از را دور تجویزهای لازم را انجام دهد.
وی افزود: این طرح هم زمان در استان های سیستان و بلوچستان و آذربایجان شرقی نیز اجرا می شود اما در کرمانشاه به خوبی پیشرفت کرده است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه یادآور شد: این طرح از سال ٩٢ در شهرستان پاوه با کمک بنیاد برکت اجرا شده است.
کریم با بیان اینکه طرح برکت تل از نظر دانش فنی سرمایه گذاری و آینده نگری سرمایه ملی است گفت: با اجرای این طرح می توانیم رصد دقیقی از اطلاعات های سلامتی مردم سراسر کشور داشته باشیم.
وی ادامه داد: اجرای طرح برکت تل علاوه بر بهبود وضعیت بهداشتی انجام کارهای تحقیقاتی و پژوهشی را نیز تسریع می بخشد.
8066

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بازدید رییس ستاد اجرایی فرمان امام از طرح پرنده الکترونیکی سلامت کرمانشاه» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات