نرخ های مصوب مواد غذایی ماه رمضانبه گزارش جهان به نقل از روابط عمومی اتاق اصناف ایران، علی فاضلی با بیان اینکه عرضه‌کنندگان مواد غذایی بدون مجوز در واحدهای غیرهدفمند و معابر عمومی مشکل اصناف درماه رمضان است ، افزود: این نوع عرضه مواد غذایی آماده مصرف بدون نظارت در مسائل بهداشتی، کیفیت و قیمت با عنوان مواد غذایی خانگی انجام می شود که مورد تایید نیست.
 
وی با اشاره به جمع‌آوری هرگونه موادغذایی غیربهداشتی از سطح بازار تصریح کرد: برای 3 میلیون واحد صنفی در کشور فقط 3600 نفر بازرس وجود دارد و به دلیل این محدودیت، نقش مردم در خرید نکردن از این واحدها برای مقابله با این فعالیت غیرقانونی بسیار موثر است.
 
رئیس اتاق اصناف ایران گفت: در همین راستا و منظور کنترل بهداشتی مواد غذایی اماده مصرف در ماه رمضان امسال با همکاری نیروی انتظامی و وزارت بهداشت عرضه کنندگان آش و حلیم بدون مجوز جمع‌آوری می شوند.
 
فاضلی با اشاره به اینکه در تامین کالاهای اساسی ماه رمضان مشکلی وجود ندارد ، گفت: برای مقابله با افزایش قیمت در ماه رمضان با افزودن ساعت کاری و تعداد بازرسان ، این بخش فعال تر می شود.
 
رئیس اتاق اصناف ایران افزایش قیمت خرما در یک ماه گذشته را مشکل این بازار دانست و ادامه داد:‌ خرما به اندازه کافی تامین و قیمت آن کنترل شده است.
 
فاضلی اعلام نرخ ها ی مصوب مواد غذایی پرمصرف ماه مبارک رمضان را به جمع بندی این نرخها در جلسه کمیسیون نظارت موکول کرد.

[ منبع این خبر سایت جهان نیوز-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نرخ های مصوب مواد غذایی ماه رمضان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات