توزیع 50 هزار برچسب «بین خطوط برانیم»

چاپ و توزیع 50 هزار برچسب با موضوع خط سفید و عنوان « بین خطوط برانیم» در مناطق 22 گانه تاکسیرانی شهر تهران آغاز شده است. میزان: اشتری معاون فرهنگی آموزشی سازمان در خصوص برچسب های تردد بین خطوط، گفت: باتوجه به اهمیت ناوگان تاکسیرانی در کلانشهر تهران و سهم آن در جابجایی روزانه 4/5 میلیون مسافر و تردد بیش از 80 هزار تاکسی در سطح شهر و نقش بی بدیل تاکسیرانان در فرهنگ سازی، ایجاد رفتارهای صحیح ترافیکی به ویژه در حوزه رعایت حریم خط سفید، تاکسی ها می توانند به عنوان بزرگترین رسانه و شبکه فرهنگی- آموزشی به حساب آمده و نقش الگویی را برای سایر رانندگان در تهران ایفا کنند.

وی افزود: با توجه به تاکید شهردار تهران و با هدف ترویج فرهنگ رعایت حریم خط سفید، رانندگی بین خطوط، اصلاح رفتار، ارتقا فرهنگ ترافیک، رعایت نظم و انضباط و قانون گرایی در سطح شهر، این سازمان اقدام به تولید و توزیع 50 هزار برچسب خط سفید باعنوان بین خطوط برانیم کرده است.

به گفته وی برچسب های تولید شده درمناطق 22 گانه تاکسیرانی و پایانه های پایتخت در حال توزیع است.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «توزیع 50 هزار برچسب «بین خطوط برانیم»» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات