خودکشی قاتل پس از کشتن دانش‌آموز بی‌گناه+تصاویر

باشگاه خبرنگاران : جنازه دو فرد در مدرسه مهندسی در اوکلاهاما یافت شد که به ضرب گلوله گشته شدند. یکی از این افراد به محض شلیک تیر جانش را از دست داد و دیگری هم پس از کشتن نفر اول خودکشی کرد. به گزارش دیلی میل، با یافتن نامه خودکشی پلیس می‌تواند مجرم را شناسایی کند. البته به دلیل امنیتی نام قاتل و مقتول تاکنون فاش نشده‌است.افرادی هم که در کلاس‌ها به سر می بردند و ترسانده می‌شدند، کمترین تلاش را برای رهایی خود به کاری بردند و سر کلاس‌های دیگر ماندند. آن‌ها وسایل گوناگون مانند تخته و صندلی را در پشت درب ورودی گذاشتند.حتی تیم‌های مختلفی مخصوصا تیم خنثی کننده بمب هم در حیاط حاضر شدند و در آماده باش بودند. پلیس در حال حاضر این دو فرد را پیدا کرده و در زندان نگه می‌دارد.

[ منبع این خبر سایت ایران-اخبار می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خودکشی قاتل پس از کشتن دانش‌آموز بی‌گناه+تصاویر» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات