آمار دقیق بیسوادان در چهارمحال و بختیاری مشخص شود

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم سلیمانی دشتکی شامگاه چهارشنبه در شورای آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه آمار دقیق بیسوادان در استان چهارمحال و بختیاری مشخص شود، اظهار داشت: باید تلاش شود که تعداد بیسوادان استان هر سال کمتر شود.

وی با اشاره به اینکه بالارفتن سواد جامعه نقش مهمی در توسعه مناطق مختلف استان دارد، ادامه داد: باید تلاش کرد که بیسوادی در استان ریشه کن شود.

 استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه در سال ۹۵ باید آمار دقیق بیسوادان استان مشخص شود، اظهار داشت: وجود آمار دقیق در این زمینه، برنامه ریزی در این مسیر را دقیق تر می کند و رفع بیسوادی در استان به خوبی انجام می شود.

وی با اشاره به اینکه هوشمندسازی مدارس از اهداف اصلی دولت است، عنوان کرد: خرید تجهیزات برای هوشمند سازی مدارس از اولویت های اصلی در این استان است.

 استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه کیفیت آموزش در مدارس استان باید افزایش پیدا کند، یادآور شد: ارتقای علمی دانش اموزان باید مورد توجه بیشتر قرار بگیرد.

مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست عنوان کرد: امسال ۷۰۰ نفر از نیروهای آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری بازنشسته می شوند.

بهروز امیدی با اشاره به آغاز اوقات فراغت دانش آموزان، عنوان کرد: برنامه ریزی های مختلفی برای اوقات فراغت دانش آموزان استان چهارمحال و بختیاری در تابستان انجام شده است.

وی تاکید کرد: هم اکنون دوره های مختلف آموزشی در حوزه های علمی، ورزشی، هنری و... برای برگزاری اوقات فراغت دانش آموزان در نظر گرفته شده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آمار دقیق بیسوادان در چهارمحال و بختیاری مشخص شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات