رسانه ها نقش مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی در حوزه زنان و خانواده دارند

به گزارش پنجشنبه خبرنگار ایرنا، زهرا یعقوب نژاد در نشست با مدیرکل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس اظهار داشت: استان هرمزگان دارای قابلیت ها و ظرفیت های بسیار خوبی در حوزه زنان و خانواده است که در این خصوص رسانه ها نقش محوری با ارائه این توانمندی ها در حوزه زنان دارند.
وی تصریح کرد: رسانه ملی با اطلاع رسانی شایسته و بجا می تواند نقش سازنده ای در ارتقاء اخلاق مداری و کاهش آسیب های اجتماعی جامعه داشته باشد.
یعقوب نژاد اهمیت به جایگاه خانواده در رسانه و توجه به مباحث تربیتی و فرهنگی را بسیار مهم دانست و افزود: دفتر امور بانوان با شناسایی الگوهای برتر ، زنان موفق در عرصه های فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی و سازمان های مردم نهاد و شرکت ها تعاونی زنان در استان و معرفی به رسانه ها می تواند گام موثری در راستای توانمندسازی زنان هرمزگانی داشته باشد.
مدیرکل صداو سیمای مرکز خلیج فارس نیز در این نشست ضمن ارائه برنامه های حوزه زنان و خانواده در بعد رسانه ای، اظهار داشت: ابتدا شناسایی اولویت های حوزه زنان در دستور کار است.
مهران جلایی تصریح کرد: با برنامه ریزی مستمر و با همکاری اداره کل امو ربانوان و خانواده تلاش می کنیم علاوه بر شناساندن، در بعد اطلاع رسانی از توانمندی زنان در اشتغالزایی و اقتصادی و همچنین در حوزه های سیاسی و اجتماعی فرهنگی طرح های خوبی از زنان استان را در کشور به نمایش بگذاریم.
7198/6048

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رسانه ها نقش مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی در حوزه زنان و خانواده دارند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات