کشف 80 نسخه جعلی داروهای کمیاب

رئیس پلیس استان البرز از کشف 80 فقره نسخه جعلی داروهای کمیاب خبر داد روزنامه ایران:  سردار بخشعلی کامرانی صالح با بیان این خبر گفت: پلیس البرز در پی اعلام اداره کل بیمه تأمین اجتماعی این استان دریافت چندین فقره نسخه داروهای کمیاب با امضا و مهر یک پزشک خاص به بیمه ارجاع شده که مورد تردید کارشناسان قرار گرفته است.

بنابراین ، موضوع در دستور رسیدگی قرار گرفت و با پیگیری‌های پلیس آگاهی استان البرز، یک خانم با نسخه داروهای کمیاب در یکی از داروخانه‌های کرج دستگیر شد و پس از انتقال به اداره آگاهی لب به اعتراف گشود.

متهم گفت: برگه‌ها را از یکی از بستگانش گرفته که پلیس با ردیابی‌های اطلاعاتی 6 نفر را دراین باره دستگیر کرد.متهمان در بازجویی‌های تکمیلی اعتراف کردند با جعل مهر و امضای یک دکتر متخصص و جعل دفترچه با تبانی چندین داروخانه در کرج این نسخه‌ها را تحویل و در ازای آن پوشک بچه، شیرخشک و وسایل بهداشتی دریافت می‌کردند.به گفته وی تحقیقات تخصصی دراین باره ادامه دارد.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کشف 80 نسخه جعلی داروهای کمیاب» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات