داروی گیاهی بینی زنی را خورد! +تصاویر

استفاده از ضماد گیاهی، نیمی از بینی زنی را از بین برد. این زن به جای مراجعه به متخصصان علوم پزشکی به طور خودسرانه به روش‌های موسوم به درمان جایگزین روی آورده بود. باشگاه خبرنگاران جوان: شکل‌گیری یک حفره بزرگ و بدشکل روی بینی و نهایتاً تن دادن به انجام جراحی بازسازی و ترمیم نتیجه کار زنی بود که به دلیل ابتلا به سرطان پوست تصمیم گرفت از مقداری مرهم گیاهی برای درمان خود استفاده کند.

 این اتفاق پس از آن روی داد که وی ضمادی سیاه را روی پیشانی و بینی‌اش مالید. در عرض چند روز، پماد، بافت پوست را چنان خورد و سوزاند و از بین برد که جای زخمی هولناک روی پوست او ظاهر شد اما سرانجام او برای نجات از وضعیت بغرنج پیش‌آمده ناچار به عمل جراحی ترمیمی به منظور بازسازی حفره ناخوشایند روی بینی و صورتش شد.


داروی گیاهی بینی زنی را خورد! +عکس

یک فیلم ویدئویی از ماجرای پیش‌آمده برای این زن در یک فروم اینترنتی که محل بحث و تبادل نظر درباره درمان سرطان پوست است، به اشتراک گذاشته شده که از زمان آپلود شدن تا کنون بیش از سه و نیم میلیون بیننده داشته است.
 
مرهم سیاه، خمیری است که گفته می‌شود در دهه ۱۹۰۰ برای درمان زخم مورد استفاده قرار می‌گرفته و به اضافه ترکیبات موجود، اغلب نیز با کلرید روی مخلوط می‌شد که اثر خورندگی دارد.

داروی گیاهی بینی زنی را خورد! +عکس

داروی گیاهی بینی زنی را خورد! +عکس


این محصول عموماً به عنوان یک خشک‌کننده زخم طبقه‌بندی شده است که به صورت چسبی با قابلیت سوزاندن و از بین بردن بافت پوستی، در نهایت اثر اسکار یا جای زخم را از خود باقی می‌گذارد.

سازمان غذا و داروی آمریکا آن را در فهرست «درمان‌های جعلی سرطان» قرار داده و فعالانه تلاش می‌کند آن را ممنوع سازد.

داروی گیاهی بینی زنی را خورد! +عکس

در انگلستان نیز، بنیاد پوست بریتانیا اعلام کرده که «هیچ شواهد»ی دال بر اثر درمانی این مرهم یا ضماد برای رفع سرطان پوست وجود ندارد.
 
داروی گیاهی بینی زنی را خورد! +عکس

این زن مراحل درمان پس از جراحی ترمیمی را پشت سر می‌گذارد.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «داروی گیاهی بینی زنی را خورد! +تصاویر» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات